כוכב הנופש

אודות

אודות כוכב הנופש

עולם החופשה הדתי והחרדי לקה עד היום בחסר. לא היה מספיק מידע זמין, בהיר ומותאם לנופש שומר התורה והמצוות. לא תמיד היה ברור האם דירות הקיט הווילות והצימרים מתאימות לאורח החיים שלכם וקרובות לבתי כנסת. לא תמיד היה ידוע האם יעדי הטיול אם בחופים או באטרקציות השונות נפרדים ומסתדרים לפי צביון החיים שלנו.

מערכת כוכב הנופש הוקמה כפלטפורמה ייעודית מנוהלת על ידי יזמים חרדים ומתאימה את עצמה לציבור. האתר מרכז חבילות נופש לשומרי התורה והמצוות ומסייע לכם בעת תכנון הנופש מול אינספור בעלי צימרים בכל אזורי התיירות והביקוש.
האתר יפנה אתכם לפארקים, מפעילים של מתחמי פנאי ואטרקציות בכל רחבי הארץ,
ויעשה לכם סדר בכל הבלגן והשיווק האגרסיבי השולט בתחום.

לנופש החרדי
מגיעה חופשה הולמת!

מלבד זאת אתר 'כוכב הנופש' מספק לכל מינויו וגולשיו מידע כללי אודות מסלולים מגוונים וקברי צדיקים לאורך חלקי ארץ ישראל. ואף נוגע בסוגיות ההלכתיות המרכזיות המתגלעות לעיתים במקומות נופש שונים.

העבודה היסודית של אנשי כוכב הנופש מאפשרת לכם לדעת מראש איך בדיוק נראה הצימר בו אתם שוקלים לנפוש, תוכלו לדעת האם אתם סומכים על כשרות האוכל בחנויות הסביבה, ולבדוק את המרחק המדויק ממקום הנופש לבית הכנסת הקרוב.

אז איך עובד אתר 'כוכב הנופש'?

באתר שלנו תוכלו להכיר מגוון רחב של צימרים לחרדים אטרקציות וכל מה שקשור לתחום הנופש והפנאי. הספקים ונותני השירות נבחרו בקפידה ומתאימים את עצמם  לספק מענה לציבור החרדי. המידע נבדק באופן יסודי ונועד לספק לכל לקוח של כוכב הנופש את המידע המדויק והרצוי לו בקלות ובממשק נוח ונגיש. לא תצטרכו לפתוח גוגל מפות ולמדוד מרחקים, להיכנס באתרים שונים ולתור אחר סניפים או שמות של בתי כנסת בלתי מוכרים. מהיום, הכל מפורט וידוע מראש באתר כוכב הנופש.

מחליטים אחרי שיודעים הכול מראש!

אז מהיום אתם לא צריכים להמר כשאתם מחליטים לצאת לחופשה, לא צריכים לנבור בארכיונים או לקושש מידע מפה ומשם. כל המידע ערוך עבורכם. מוכן ומזומן לבדיקה ולקבלת החלטות חכמות באמת. על בסיס המידע המדויק ובהתייחס לנתונים המוצגים באתר שלנו, אתם יודעים לקראת מה אתם הולכים ואיזו חופשה אתם בוחרים לעצמכם.

אנחנו מכירים את הנופש שומר התורה והמצוות

צוות כוכב הנופש מכיר אותך - הנופש החרדי באופן מעמיק. שנים של עבודה בתחום, סקירה מדוקדקת ויסודית של השוק גרמה לנו להבין עוד יותר את המאפיינים והצרכים הקטנים בדרישות ההלכתיות השונות המתבטאות בחופשות ובנופשים. וכל זאת בלי לפגוע בתכניות והחלומות שלכם בכל הנוגע ברמת ובאיכות הנופש.

שירות vip ללקוחות כוכב הנופש

העובדה כי לראשונה הוקמה מערכת המרכזת את כל צרכי הנופש שומר התורה והמצוות מאפשרת מקסום רווחים וחיסכון משמעותי בעלות הנופש. אם אתם רוצים חיפוש מותאם אישית לאורח חייכם, ויש לכם דרישות ספציפיות, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן אתכם. אנשי 'כוכב הנופש' ידאגו לכם למענה אישי ומידע מרוכז ומותאם.
בעלי צימרים ומפעילי אטרקציות -
בואו למצוא את הלקוחות שלכם אצלנו!

אנחנו מזמינים אתכם, בעלי הצימרים, מפעילי האטרקציות וכל מי שקהל היעד שלו
הוא הנופש שומר התורה והמצוות, איתנו תגיעו בקלות אל קהל היעד שלכם!

תוכלו ליצור איתנו קשר בשעות הפעילות:

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך