כוכב הנופש

צימרים לחרדים

כוכב הנופש // צימרים לחרדים
חפש צימר
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
1005,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
1005,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
צימרים לחרדים
שני סוויטות נפרדות עם דלתות מקשרות בצפת העתיקה למשפחות וזוגות. 4 חדרי שינה מתוכם 3 מתאימים לזוגות ועד 11 מיטות
צפת
11 מיטות
3 חדרים
החל מ- 650 ש"ח
וילה היפי האוס במצפה רימון היא הבשורה הגדולה בתחום הנופש. הווילה הבנויה בשני מפלסים משתרעת על שטח ענק עם אהלים הנסגרים הרמטית מסביב. המתחם כולל 5 חדרים ושני אוהלים ומתאים ל-40 נופשים. במתחם אולם אירועים שניתן לשכור בנפרד ומתחם קמפינג נוסף.
מצפה רמון
40 מיטות
4 חדרים
החל מ- 5000 ש"ח
מתחם גדול מחולק ליחידות נפרדות מתאים לקבוצות משפחות וזוגות. עד 50 נופשים ו 19 חדרי שינה לזוגות
ערד
50 מיטות
19 חדרים
החל מ- 5000 ש"ח
הדופלקס לנוף כנרת הוא בית רחב מימדים הצופה לנוף הכנרת, הבית מתאים למשפחה גדולה והוא בנוי עם 3 חדרי שינה ומאפשר אירוח של עד 13 נופשים.
טבריה
13 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1000 ש"ח
דירת נופש גדולה בטבריה עם חצר של 200 מטרים הכולל בריכה ועוד. מתאים למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים במקום 3 חדרי שינה
טבריה
12 מיטות
3 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
דירת הנופש קיינ'ס מספקת מענה לשלושים נופשים, במקום 6 חדרי שינה מותאמים לזוגות וחדר נוסף שקוף המתאים לילדים.
ערד
30 מיטות
6 חדרים
החל מ- 1800 ש"ח
צימר זוגי וחדש בקרבת העיר העתיקה בצפת ובקרבת מוקדי הטיול בצפת ג'קוזי גדול במקום. נוף פסטורלי להרי מירון והסביבה
צפת
2 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
וילה למשפחות באור הגנוז לצידה יחידה קטנה לזוגות במתחם בריכה פרטית ומקורה בבין הזמנים כל הוילה מושכרת יחד עד 23 מיטות
אור הגנוז
23 מיטות
3 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
דירת נופש עם חצר מטופחת. במקום 4 חדרי שינה מתוכם 2 מתאימים לזוגות ועד 12 נופשים
אור הגנוז
12 מיטות
2 חדרים
אנחנו מחפשים בעבורך עוד צימרים לחרדים
כוכב הנופש // צימרים לחרדים

צימרים לחרדים הם האופציה היחידה לנופש לאנשים חרדים שומרי תורה ומצוות. ההגדרה צימרים כוללת בתוכה תת סוגים של מקומות נופש, אולם צימרים לחרדים כוללים מקומות שהינם ייחודיים בכך שהם תואמים את הצרכים של הקהילה החרדית. צימר לחרדים נמצא בדרך כלל בסביבה בה המטייל החרדי יוכל למצוא את כל צרכי הדת באופן המיטבי ביותר. הגדרה של צימר חרדי לא נובעת אך ורק ממיקומו הפיזי, אולם למיקום הפיזי עלולה להיות השפעה רבה על הביקוש של מטיילים חרדים להגיע אל צימרים לחרדים. צימרים למשפחות חרדיות בדרך כלל יהיו יותר במקומות ישוב התומכים בתחבורה ציבורית.

בבסיס המילה צימר ובמקרה הזה צימרים לחרדים משמשת כביטוי לחדר אירוח בלבד, ששימש לאורך השנים לאירוח אנשים בין מסעות שונות בחו"ל. עם השנים תעשיית התיירות גדלה וההיצע של הצימרים הפך לגדול הרבה יותר. ההיצע הגדול הפך להציע עם אבזור ברמה גבוהה שגורם ביקוש לצאת לצימר במיוחד להפוגה. ככל שמדובר באבזור מתקדם וברמה גבוהה יותר נדרשת יותר מחשבה והתאמה על מנת להתאים צימרים למשפחה החרדית. נכון להיום צימרים יוקרתיים לחרדים כוללים בריכה ספא ולעתים אף הרבה מעבר לכך, ראו עוד על דירוג מלונות ואירוח. הבריכה והספא שהינם בהחלט סיבה מספקת להגעה לצימר צריכים להיות מוצנעים על מנת שיעמדו בתנאים הנדרשים לאדם חרדי, צימרים לחרדים עם בריכה פרטית זוכים לביקוש גבוה ומשמעותי בהשוואה אל צימרים לחרדים ללא בריכה או בריכה לא מוצנעת וסגורה באופן הרמטי. להצנעת הבריכה יש חשיבות רבה הדורשת גם מחשבה רבה. לעתים הבריכה תהיה מוקפת בגדר גבוהה ומוצנעת מסביב, אבל היא תהיה גלוייה לנופשים בקומה מעל ללא כל מחיצה, זהו אחד הדברים שצריך לדעת ברגישות איך להתאים את הצימר לקהל היעד.

אם אתם מתכננים כעת יציאה לחופשה זה לא יהיה קל להמליץ איזה צימר לחרדים הכי מתאים עבורכם. זה יהיה תלוי בהרבה פרמטרים אם מדובר בחופשה זוגית או משפחתית, בצפון או בדרום. אבל נוכל לתת כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא צימרים לחרדים עבורכם ועבור המשפחה שלכם. בשלב הבחירה וחיפוש מקום הנופש בדקו האם יש בתי כנסת וחנויות מזון מתאימים לציבור החרדי. אל תשכחו לבדוק את אבזור הצימר והאם הוא אכן נראה צימר לחרדים. ככלל ככל שתבדקו לפני היציאה לנופש את הסביבה של הצימרים לחרדים שמציעים לכם ואיכות הצימר עצמו תגיעו ותחזרו מרוצים מהחופשה בצימר החרדי שלקחתם. אם אתם מתלבטים בין מספר צימרים לחרדים יהיה נכון שתיקחו בחשבון את חוות הדעת של אנשים שכבר היו במקום, הצימר לחרדים הטוב יותר יזכה בדרך כלל לחוות דעת טובה יותר. חשוב לקחת בחשבון כי חוות דעת ישנות של מבקרים לא תמיד משקפים באופן מלא את החוויה העדכנית.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך