כוכב הנופש

צימרים לחרדים

כוכב הנופש // צימרים לחרדים
חפש צימר
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
צימרים לחרדים
מתחם גדול עם סוויטות נפרדות לקבוצות זוגות ומשפחות. במתחם 6 סוויטות + וילה 3 חדרים בריכה וג'קוזי. אפשרות להשכרה גם לימי כיף לפי שעות.
צפת
40 מיטות
9 חדרים
החל מ- 400 ש"ח
צימר משפחתי בסגנון עתיק בעיר העתיקה בצפת. מתאים לשבעה נופשים. במקום שני חדרי שינה לזוגות ואפשרות לילדים בסלון.
צפת
7 מיטות
2 חדרים
החל מ- 900 ש"ח
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח
יחידת אירוח לזוגות בצפת מתאים לזוגות ומשפחות קטנות עד 5 נופשים. היחידה מאובזרת וקרובה למוקדי הענין בצפת
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 150 ש"ח
וילה גדולה עם צימר לצידה, מתאימה לאירוח משפחות וקבוצות עד 41 נופשים. במקום 12 חדרי שינה מתוכם 10 מתאימים לזוגות.
אופקים
41 מיטות
11 חדרים
החל מ- 5000 ש"ח
וילה 3 קומות למשפחות עם בית כנסת חדר אוכל ובריכה במתחם. 12 חדרים לזוגות עד 55 נופשים. חדרים ילדים נוספים.
צפת
55 מיטות
12 חדרים
אהבה במושבה היא מתחם סוויטות יוקרתיות לנופש חלומי במושב יבניאל. כל אחת מהסוויטות מעוצבת בדרך מיוחדת משלה ומאובזרת קומפלט בכל הנדרש לחופשה מושלמת.
יבניאל
6 מיטות
3 חדרים
החל מ- 600 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
אנחנו מחפשים בעבורך עוד צימרים לחרדים
כוכב הנופש // צימרים לחרדים

צימרים לחרדים הם האופציה היחידה לנופש לאנשים חרדים שומרי תורה ומצוות. ההגדרה צימרים כוללת בתוכה תת סוגים של מקומות נופש, אולם צימרים לחרדים כוללים מקומות שהינם ייחודיים בכך שהם תואמים את הצרכים של הקהילה החרדית. צימר לחרדים נמצא בדרך כלל בסביבה בה המטייל החרדי יוכל למצוא את כל צרכי הדת באופן המיטבי ביותר. הגדרה של צימר חרדי לא נובעת אך ורק ממיקומו הפיזי, אולם למיקום הפיזי עלולה להיות השפעה רבה על הביקוש של מטיילים חרדים להגיע אל צימרים לחרדים. צימרים למשפחות חרדיות בדרך כלל יהיו יותר במקומות ישוב התומכים בתחבורה ציבורית.

בבסיס המילה צימר ובמקרה הזה צימרים לחרדים משמשת כביטוי לחדר אירוח בלבד, ששימש לאורך השנים לאירוח אנשים בין מסעות שונות בחו"ל. עם השנים תעשיית התיירות גדלה וההיצע של הצימרים הפך לגדול הרבה יותר. ההיצע הגדול הפך להציע עם אבזור ברמה גבוהה שגורם ביקוש לצאת לצימר במיוחד להפוגה. ככל שמדובר באבזור מתקדם וברמה גבוהה יותר נדרשת יותר מחשבה והתאמה על מנת להתאים צימרים למשפחה החרדית. נכון להיום צימרים יוקרתיים לחרדים כוללים בריכה ספא ולעתים אף הרבה מעבר לכך, ראו עוד על דירוג מלונות ואירוח. הבריכה והספא שהינם בהחלט סיבה מספקת להגעה לצימר צריכים להיות מוצנעים על מנת שיעמדו בתנאים הנדרשים לאדם חרדי, צימרים לחרדים עם בריכה פרטית זוכים לביקוש גבוה ומשמעותי בהשוואה אל צימרים לחרדים ללא בריכה או בריכה לא מוצנעת וסגורה באופן הרמטי. להצנעת הבריכה יש חשיבות רבה הדורשת גם מחשבה רבה. לעתים הבריכה תהיה מוקפת בגדר גבוהה ומוצנעת מסביב, אבל היא תהיה גלוייה לנופשים בקומה מעל ללא כל מחיצה, זהו אחד הדברים שצריך לדעת ברגישות איך להתאים את הצימר לקהל היעד.

אם אתם מתכננים כעת יציאה לחופשה זה לא יהיה קל להמליץ איזה צימר לחרדים הכי מתאים עבורכם. זה יהיה תלוי בהרבה פרמטרים אם מדובר בחופשה זוגית או משפחתית, בצפון או בדרום. אבל נוכל לתת כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא צימרים לחרדים עבורכם ועבור המשפחה שלכם. בשלב הבחירה וחיפוש מקום הנופש בדקו האם יש בתי כנסת וחנויות מזון מתאימים לציבור החרדי. אל תשכחו לבדוק את אבזור הצימר והאם הוא אכן נראה צימר לחרדים. ככלל ככל שתבדקו לפני היציאה לנופש את הסביבה של הצימרים לחרדים שמציעים לכם ואיכות הצימר עצמו תגיעו ותחזרו מרוצים מהחופשה בצימר החרדי שלקחתם. אם אתם מתלבטים בין מספר צימרים לחרדים יהיה נכון שתיקחו בחשבון את חוות הדעת של אנשים שכבר היו במקום, הצימר לחרדים הטוב יותר יזכה בדרך כלל לחוות דעת טובה יותר. חשוב לקחת בחשבון כי חוות דעת ישנות של מבקרים לא תמיד משקפים באופן מלא את החוויה העדכנית.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך