כוכב הנופש

טיול בצפון הגולן

.

יצאנו לדרך...

הר החרמון:

במהלך החופש מתקיימים סיורים בראש ההר בהרשמה מראש. אורך הסיור כ- 3.5 ק"מ (לא מתאים לעגלות) ובמהלכו לומדים על הקרבות שהתרחשו על ההר וצופים על הנוף הנפלא והמיוחד שנשקף מההר הגבוה במדינה. הסיור הוא בחינם, אך כדי להגיע לנקודת היציאה של הסיור צריך לעלות ברכבל (בימות הקיץ הכניסה לאתר בחינם ורק השימוש ברכבל ובמתקנים עולה כסף). משך הבילוי במקום – לפחות 3 שעות, בהתאם לסוג הפעילות.

מסלול מעגלי מוצל ויפה, באורך של כ – 3 ק"מ, המתאים לילדים מגיל 8 ומעלה. מחניון נבי חזורי יורדים בתלילות עם השביל המסומן כחול בערוצו של נחל חזורי עד למפגשו עם נחל גובתה. מכאן מתחילים לטפס (עדיין עם הסימון הכחול) אל עבר מבצר נמרוד ומעט לפני ההגעה למבצר, פונים שמאלה אל שביל מסומן אדום שיוביל אותנו חזרה אל הרכב. משך הטיול כשעתיים וחצי.

מעיין נפלא וצלול הנובע מתוך חדר מלבני בעל תקרה מקומרת ויפה. מומלץ לטייל במורד פלג המים ולמצוא פינות חמד יפות ושקטות. הגעה: עולים מצומת מפל הבניאס לכיוון הכפר מסעדה ולאחר קצת יותר מ – 1.5 ק"מ פונים ימינה, לכביש צר וישן רצוף בורות. נסיעה זהירה או הליכה של כ -750 מטר ונראה את המעיין בצד שמאל של הדרך.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך