כוכב הנופש

צימרים לחרדים בצפון

כוכב הנופש // צימרים לחרדים // צימרים לחרדים בצפון
חפש צימר
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
דירת נופש גדולה בטבריה עם חצר של 200 מטרים הכולל בריכה ועוד. מתאים למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים במקום 3 חדרי שינה
טבריה
12 מיטות
3 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח
יחידת אירוח לזוגות בצפת מתאים לזוגות ומשפחות קטנות עד 5 נופשים. היחידה מאובזרת וקרובה למוקדי הענין בצפת
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 150 ש"ח
הבוטיק 11 הוא בית המפוצל לשתי יחידות. יחידה זוגית ויחידה משפחתית. היחידה הזוגית מתאימה לזוג, והיחידה הגדולה כוללת 2 חדרי שינה סגורים + חדר נוסף ומתאימה ל-8 נופשים, בסה"כ הבית מתאים ל-10 נופשים.
צפת
10 מיטות
3 חדרים
החל מ- 700 ש"ח
צימרים נפרדים לזוגות ומשפחות. אפשרות ל2 חדרים לזוגות וחדר נוסף עד 14 נופשים בצימרים יחד.
אור הגנוז
14 מיטות
2 חדרים
החל מ- 300 ש"ח
וילה מפוארת עם חצר ענקית בסגנון שוויצרי במתחם 4 קומות ובהם 18 חדרי שינה המתאימים לאירוח ל- 50 נפשות כולל ילדים + 8 לולים.
צפת
50 מיטות
18 חדרים
החל מ- 8000 ש"ח
ארמון בפינת העתיקה הוא בית אבן הבנוי על 150 מטר רבוע ומתאים למשפחות גדולות המעוניינים לנפוש בצפון במקום 14 מיטות ושישה חדרי שינה מתוכם ארבעה מתאימים לזוגות. סלון ענק ושתי מרפסות עומדים לרווחת המשפחה המתארחת
צפת
14 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2500 ש"ח
2 דירות נופש צמודות לזוגות משפחות וקבוצות. דירה גדולה עם 3 חדרי שינה לזוגות ובדירה הקטנה 2 חדרי שינה לזוגות עד 10 נופשים בסה"כ
טבריה
10 מיטות
5 חדרים
החל מ- 100 ש"ח
דירת נופש גדולה למשפחות, כוללת 5 חדרי שינה מתוכם 4 מותאמים לזוגות מתאים ל-12 נופשים
חצור
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1000 ש"ח
אנחנו מחפשים עבורך צימרים נוספים
צימרים לחרדים בצפון

צימרים לחרדים בצפון, הם האופציה המושלמת והנפוצה ביותר למטיילים חרדים המחפשים מקום לנופש. ברחבי הצפון יש לא מעט ישובים המתאימים לנופש לציבור החרדי, בישובים יש בתי כנסת, מקוואות, וחנויות לממכר אוכל כשר. חופשה חרדית מתחילה בדרך כלל במקום לינה טוב המתאים לאורח החיים החרדי, וממשיכה בטיולים ואטרקציות סביב מקום הלינה.

מבין אלפי צימרים בצפון הארץ, הנופשים החרדים יבחרו את הישובים הסמוכים למקומות טיול, ואטרקציות אתגריות. העדפות נוספות למיקום הצימר קיימת גם ברמת תנאים רוחניים וקרבה לקברי צדיקים. כך ניתן לראות צימרים בישוב מירון ומושבי הסביבה שנהנים מתיירות ונופשים חרדים היוצאים למנוחה בצל קברו של רבי שמעון בר יוחאי הטמון במירון.

החיפושים סביב מקום מתאים לנופש, תלויים גם בצרכי ותכנון המבקש, אינו דומה משפחה גדולה המחפשת צימרים למשפחות, לזוג בודד המחפש צימר לזוגות. בעמוד הזה ריכזנו מידע רב על צימרים למשפחות, לזוגות, מומלץ לראות גם צימרים לחרדים עם בריכה פרטית. מידע על צימרים לחרדים בכל רחבי הארץ ראו כאן.

יציאה לנופש בשנים האחרונות נתפסת כצורך הכרחי להחלפת אוירה והתרעננות וכבר לא נתפסת כמותרות. מעבר למחקרים, המציאות מוכיחה כי הפוגה של מספר ימים משפיעה בתפוקה ואיכות בעבודה לאחר מכן. צימרים לחרדים בצפון הוא אחד היעדים הטובים ביותר להחלפת כוחות ואווירה. אם אתם יוצאים לשבת מן הסתם תחפשו צימרים לשומרי שבת כדי לוודא כי הצימר בצפון אליו יצאתם מתאים עבור הצרכים שלכם.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך