כוכב הנופש

צימרים לחרדים בצפת | דירה בצפת לשבת | דירות נופש לשבת בצפת בעיר העתיקה

חפש צימר בצפת
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
1005,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
1005,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מתחם גדול עם סוויטות נפרדות לקבוצות זוגות ומשפחות. במתחם 6 סוויטות + וילה 3 חדרים בריכה וג'קוזי. אפשרות להשכרה גם לימי כיף לפי שעות.
צפת
40 מיטות
9 חדרים
החל מ- 400 ש"ח
שני סוויטות נפרדות עם דלתות מקשרות בצפת העתיקה למשפחות וזוגות. 4 חדרי שינה מתוכם 3 מתאימים לזוגות ועד 11 מיטות
צפת
11 מיטות
3 חדרים
החל מ- 650 ש"ח
דירת נופש בצפת העתיקה למשפחות וקבוצות. 4 חדרי שינה מתוכם 3 מתאימים לזוגות עד 10 נופשים
צפת
10 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
צימר משפחתי בסגנון עתיק בעיר העתיקה בצפת. מתאים לשבעה נופשים. במקום שני חדרי שינה לזוגות ואפשרות לילדים בסלון.
צפת
7 מיטות
2 חדרים
החל מ- 900 ש"ח
אבני החושן הוא מתחם מפואר המחולק ל-7 יחידות נפרדות הנמצאים בשלושה מפלסים שונים. המקום מתאים לזוגות משפחות וקבוצות עד 30 נופשים. ניתן לשכור כל יחידה בנפרד מלבד בשיא העונה שהכל מושכר כמתחם אחד.
צפת
30 מיטות
7 חדרים
החל מ- 590 ש"ח
הבוטיק 11 הוא בית המפוצל לשתי יחידות. יחידה זוגית ויחידה משפחתית. היחידה הזוגית מתאימה לזוג, והיחידה הגדולה כוללת 2 חדרי שינה סגורים + חדר נוסף ומתאימה ל-8 נופשים, בסה"כ הבית מתאים ל-10 נופשים.
צפת
10 מיטות
3 חדרים
החל מ- 700 ש"ח
שני צימרים נפרדים לזוגות בצפת ברמה גבוהה במיוחד במקום ג'קוזי מפנק ובריכה מחוממת ומקורה
צפת
4 מיטות
2 חדרים
החל מ- 650 ש"ח
בפסגת הר כנען שבצפת שוכנת לה וילה צפתית, הוילה כוללת 5 חדרי שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות. המתחם מותאם ברמה גבוהה לנופשים ומתאים לעד 13 נופשים.
צפת
13 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
אנחנו מחפשים עבורך צימרים נוספים
העיר העתיקה צפת

צימרים לחרדים בצפת זוכים לביקוש גבוה בעיקר בשל מאפיינה הייחודיים של העיר צפת. הייחודיות של העיר בגליל, גורמת לביקושים לדירות בצפת לשבת, ונופש לחרדים בצפת. כשמדברים על נופש יש דגש וביקוש למצוא דירות נופש בצפת בעיר העתיקה.

צפת משמרת את העיר העתיקה, בה התגוררו חכמי קבלה מלפני מאות בשנים. ההוואי בעיר העתיקה הוא מיוחד ושונה הרבה מעבר ממה שניתן לתאר. צעידה בצפת העתיקה תגרום לגעגוע והתחברות להיסטוריה המיוחדת של העיר הקדומה. בין בתי הכנסת הנוסטלגיים, ניתן לראות צימרים בצפת העתיקה, לצד דירות נופש בעתיקה. החלום להתחבר לעבר, יחד עם נופש וניתוק מהעבודה והשגרה הולך טוב מאוד יחד. האווירה המיוחדת גורמת לביקוש גדול למצוא דירה בצפת לשבת. בצפת ניתן למצוא סוויטות, חדרי אירוח, בתי הארחה ועוד מגוון אפשרויות של לינה בעיר המיוחדת. וילות לחרדים בצפת מתאימות בעיקר למשפחות גדולות או קבוצות גדולות שמגיעים יחד. השפע העצום של הצימרים והווילות בעיר מאפשרים לכל אחד למצוא מקום לפי יכולותיו הכלכליות. צימרים זולים בצפת הם דבר שניתן בהחלט למצוא, לצד צימרים יוקרתיים לחופשה חלומית. אי אפשר לדלג על הדבר המבוקש ביותר למצוא דירה לשבת בצפת העתיקה. גם משפחות גדולות מתארגנות למצוא דירות נופש בצפת למשפחות, חוויה שעליה קשה לוותר. זוהי תמצית החוויה של צימרים בצפת. אם תגיעו לעיר בימי בין הזמנים החוויה תהיה שונה בצורה משמעותית. הרחובות יהיו מלאים באלפי משפחות ובחורי ישיבה שפוקדים את העיר צפת. הביקוש לדירות להשכרה בצפת לבין הזמנים גבוה פי כמה מעונות אחרות בשנה, ומי שלא ניסה את החוויה לא יבין זאת.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך