כוכב הנופש

צימרים לציבור החרדי | צימרים למגזר החרדי

כוכב הנופש // צימרים לציבור החרדי
חפש צימר
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
מחיר ללילה
מחיר ללילה - slider
10010,000
מספר חדרים
מספר חדרים - slider
150
מספר מיטות
מספר מיטות - slider
1100
עם בריכה
צימרים לציבור החרדי
בית הנופש במיצד משתרע על שטח של חצי דונם. הבית בנוי על 120 מטר בכל קומה ומאפשר אירוח החל מ-8 ועד 16 נופשים. בכל קומה 3 חדרי שינה סגורים + חדר נוסף. בסה"כ 6 חדרי שינה סגורים + 2 חדרים נוספים.
מיצד (אספר)
16 מיטות
6 חדרים
דירת נופש לנוף הכנרת בטבריה במקום 3 חדרי שינה מתוכם 2 מתאימים לזוגות מתאים לעד 10 נופשים. ג'קוזי מפנק במקום
טבריה
10 מיטות
2 חדרים
וילה פרטית מתאימה לקבוצות ומשפחות במקום 8 חדרי שינה מתוכם 6 מתאימים לזוגות עד 25 נופשים.
יד בנימין
25 מיטות
6 חדרים
דירת נופש למשפחות וזוגות בצפת. במקום 2 חדרי שינה לזוגות ועד 6 נופשים. ג'קוזי מפנק בדירה, אפשרות לגנרטור לשבת.
צפת
6 מיטות
2 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
אספר בכפר היא וילה דו מפלסית המחולקת לשתי יחידות נפרדות, אחת עם 4 חדרים סגורים והשניה עם 3 חדרים סגורים. המתחם מתאים למשפחות גדולות וקטנות עד 35 נופשים. ניתן להוסיף מזרונים ולולים / עריסות.
מיצד (אספר)
30 מיטות
8 חדרים
החל מ- 3800 ש"ח
ספיר היא וילה משופצת ברמה גבוהה בעיר הנופש ערד, הוילה כוללת שלושה חדרי שינה + חדר נוסף ומתאימה ל -9 נופשים. האירוח במקום מזמין ומפנק. ההשקעה במקום ניכרת לכל מי שמבין בנופש.
ערד
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 1600 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
וילה + צימרים נפרדים במושב מירון. הוילה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 17 נופשים. הצימרים לזוגות וקבוצות מתאימים לארבעה וששה נופשים
מירון
27 מיטות
5 חדרים
החל מ- 400 ש"ח
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
אנחנו מחפשים עבורך צימרים נוספים
צימרים לציבור החרדי

צימרים לציבור החרדי מאופיינים באבזור והתאמה לקהל החרדי המעוניין בנופש למגזר החרדי. בעמוד הזה מוצגים צימרים כשרים המיועדים לציבור החרדי, כמו גם וילות לציבור החרדי בצפון ובדרום. מבין מבחר הגדול של צימרים לציבור החרדי, ניתן למצוא צימרים למשפחות, צימרים עם בריכה פרטית לציבור החרדי, ועוד מגוון אפשרויות אירוח מיוחדות המתאימות לציבור החרדי. שמנו דגש לספק בכל צימר את כל המידע על המקום, כולל אבזור עד לפרטים הקטנים. הווילות והצימרים לציבור החרדי שמוצגים כאן, מתאימים לנופש משפחתי, קבוצתי, וטיולי נופש לזוגות חרדים. במגוון הגדול המוצג כאן ניתן למצוא גם צימרים זולים, וגם צימרים יוקרתיים, כדי שכל אחד יוכל למצוא צימר לציבור החרדי שמתאים עבורו. כללנו בעמוד גם את מיקומי בתי הכנסת, המקוואות וחנויות כשרות על מנת שתדעו שמצאתם את המקום שיהיה בשבילכם מתאים לאירוח מושלם כיאה לציבור החרדי. גם אם אתם גרים בצפון ומחפשים צימר חרדי או וילה בדרום, וגם אם אתם גרים בדרום ובמרכז ומחפשים צימר בצפון. כאן מרוכזים צימרים לציבור החרדי באזור ירושלים, בצפון, ובדרום, צימרים לזוגות, ווילות לשבת חתן ונופש משפחתי. אם בחרתם לצאת לחופשה בצימרים למגזר החרדי, או סתם טיול קצר. באפשרותכם להיעזר במידע על מאות מעיינות, מסלולים, קברי צדיקים ופינות חמד הנמצאים באתר. בעמודי הטיולים כללנו את הפירוט בצורה מותאמת לציבור החרדי.

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך