כוכב הנופש

חדשות

בעקבות שמירת השבת - הכנסות חברת התעופה זינקו

צילום: יח"צ

בעקבות שמירת השבת – הכנסות חברת התעופה זינקו

בעקבות החלטתו של הבעלים החדש לשמור את השבת, התחזיות צפו לחברת ישראייר הפסדים כלכליים. אך כנגד כל הציפיות החברה מציגה גידול של כעשרה אחוזים בהכנסות. הבעלים רמי לוי: "השבת, מבחינתנו, היא ערך עליון, שאנחנו לא יכולים ולא רוצים לוותר עליו".

 

דיווח ב'גלובס' מלמד כי חברת "ישראייר גרופ", הנשלטת בידי רמי לוי ומחזיקה בבעלות המלאה בחברת התעופה ישראייר, רשמה אשתקד בבורסה הכנסות של 358 מיליון דולר – עלייה של 180% ביחס לשנה שקדמה לה. כידוע, חברת התעופה ישראייר התחילה לשמור שבת וזאת לאחר שנרכשה בידי איש העסקים רמי לוי ומנכ"ל 'טעמן' שלום חיים ולפיכך, בעולם הכלכלי היה צפי לאובדן הכנסות.

כנגד הציפיות והתחזיות, הכנסות החברה גדלו ב-10% והיא עלתה למקום החמישי ברשימת חברות התעופה המצליחות. הגידול מגיע ברקע ביקושי שיא בשלושת הרבעונים האחרונים של השנה שעברה. בתקופה המקבילה בשנת 2021, עדיין היה שיבוש ניכר בביצועי ענף התעופה על רקע מגפת הקורונה.

מנכ"ל ישראייר, אורי סירקיס אמר ל'גלובס' כי בשנה החולפת "חל שיפור בכל הפרמטרים שמרכיבים את פונקציית הייצור של ישראייר. זאת בעיקר הודות לעבודה המאומצת בשנות הקורונה. מרבית הענף שלח את עובדיו לחל"ת, אבל אנחנו השארנו את הפעילות כסדרה".

בגלובס ציינו כי את השנה שעברה סיימה ישראייר גרופ עם רווח תפעולי של 19.7 מיליון דולר, למול הפסד תפעולי של 26.9 מיליון דולר שנה קודם לכן. העלייה בהוצאות התפעול בשנת 2022, בין היתר בשל גידול בהוצאות שכר לנוכח העסקת יותר עובדים ועלייה במחירי הפרסום שהיו בין הגורמים שהשפיעו על שורת הרווח התפעולי.

בעלי החברה שומרי השבת, רשמו רווח נקי של 20.6 מיליון דולר, למול הפסד של 34.6 מיליון דולר שנה קודם לכן.

 

 

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך