כוכב הנופש

חדשות

דרמה במעבר הכניסה לירדן: "תחתכו את הפאות"

דרמה במעבר הכניסה לירדן: "תחתכו את הפאות"

משפחה חרדית שניסתה להיכנס בערב הפסח לטיול בירדן, נתקלה במה שנראה כאנטישמיות ושנאת יהודים. אבי המשפחה סיפר על הבקשות והבדיקות של הירדנים שסירבו להכניס אותם למדינה בגלל הפאות: "כשאשתי ניגשה לנסות לדבר עם השוטר שעיכב אותנו בגלל הפאות, הוא אמר לה באנגלית "תחתכי אותם".

 

משפחה חרדית, המתינה במשך שעתיים בערב הפסח, בגבול ישראל-ירדן מסיבות אנטי יהודיות פוגעניות ולא מתקבלות על הדעת.  האיש, קובי טרבלסי סיפר לכאן 11 כי לא נתנו לו להיכנס בגלל הפאות, כאשר בזמן הזה ישראלים רבים למרות עיכובו המשיכו להיכנס ולעבור את מעבר הגבול לתוך ירדן.

"אחד מהירדנים אמר לנו, אנחנו רוצים להכניס אתכם, אבל בזמן הביקור תסתירו את הפאות, הוא דיבר על המצב בארץ שהם דואגים לביטחוננו. זאת לא הפעם הראשונה שאני בא לירדן, ונתנו לו בעבר להיכנס עם הפאות גם בתקופת הרמדאן". לאחר שעתיים של המתנה, חתמו להם על הדרכונים, ההורים והילדים החלו לעבור, אבל אז הופיע שוטר אחר, ועיכב אותם, והם המתינו עוד שעה וחצי.

טרבלסי מספר כי אשתו דיברה עם השוטר, שאמר לה להגיד לבעלה לגזור את הפאות, "כשאשתי ניגשה לנסות לדבר עם השוטר, הוא אמר לה באנגלית "תחתכי אותם" (את הפאות)". ביטלו להם את החתימה בדרכון ובעקבות כך הם החליטו לחזור לארץ ולוותר על התענוג לבקר בירדן.

המרואיין, אבי המשפחה, קובי טרבלסי הפגוע, הוסיף וסיפר כי ביקר בעבר במצרים  ולא נתקל בשום בעיה להיכנס עם פאות וציציות בחוץ. גם במרוקו לא הייתה בעיה, רק בירדן.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך