כוכב הנופש

חדשות

הושגה פשרה: 9 נק' לכל לקוח שהיה במועדון הנוסע המתמיד

הושגה פשרה: 9 נק' לכל לקוח שהיה במועדון הנוסע המתמיד

לאחר כ-7 שנים אושר הסדר פשרה לאחר ש'אל על' נתבעה כי שינתה באופן חד צדדי את תנאי תכנית המועדון ול"הרעה משמעותית בתנאי הלקוח״. | אל על: "לסכום הפשרה הכולל, אין השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות של החברה".

 

לאחר שבע שנים של התנהלות משפטית, בית המשפט המחוזי בת"א נתן תוקף להסדר משפטי, זאת לאחר שבית המשפט אישר לפני כחמש שנים לנהל תובענה כייצוגית נגד החברה בנושא שינוי לרעה בתנאי מועדון הנוסע המתמיד.

התביעה טענה, כי אל על שינתה באופן חד צדדי את תנאי תכנית המועדון במספר מאפיינים אשר כולם מהווים הרעה משמעותית של תנאי המועדון ופגיעה כלכלית מהותית בערך הנקודות שנצברו על ידי הקבוצה.

סכום התביעה הכולל עמד על כ-1.3 מיליארד שקל, כאשר כל אחד מחברי הקבוצה התובעת חושב לפי 7,300 שקל. אל על הגישה ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה לאשר את התובענה כייצוגית. במקביל, הצדדים, פנו להליך גישור אשר הסתיים ללא הצלחה.

בקשת הערעור נדחתה שוב והצדדים סיכמו על פנייה מחודשת להליכי גישור. לפי הסכם הפשרה אל על תעניק 9 נקודות מועדון הנוסע המתמיד לכל לקוח שהיה חבר מועדון באותה תקופה. כמו כן, ישולם גמול לתובע המייצג ובא כוחו. באל על דיווחו לבורסה כי "לסכום הפשרה הכולל, כאמור, אין השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות של החברה".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך