כוכב הנופש

חדשות

הטייס סטה ממסלולו לצפות ב'זוהר הצפוני'

הטייס סטה ממסלולו לצפות ב'זוהר הצפוני'

בזמן טיסה מאיסלנד לבריטניה, הבחין הטייס בזוהר הקוטב הצפוני והחליט לעשות מעשה: הוא כיבה את כל אורות המטוס כדי שהנוסעים יוכלו לצפות במחזה המיוחד, ואף סובב את המטוס 360 מעלות כדי שכולם ייהנו מהפלא.

 

טיסה בלתי נשכחת: נוסעי טיסת איזיג'ט מרייקיאוויק שבאיסלנד למנצ'סטר שבבריטניה לא תיארו לעצמם שזה מה שיחוו במהלך הטיסה הקצרה. הטייס הבחין מהקוקפיט בזוהר הקוטב, שאנשים מרחבי העולם טסים למדינות סקנדינביה וסביבתן במיוחד כדי לחזור בהן.

לפי מה שפורסם ב'ישראל היום' על פי חדשות הערב של מנצ'סטר מסתבר כי ברגע שהטייס הבין כי מדובר במחזה יוצא דופן, אליו תיירים רבים נוסעים, ביניהם גם כאלו ששהו על המטוס, הוא כיבה את כל האורות במטוס ואמר לנוסעים להביט מהחלון.

לאחר שכל האורות במטוס כובו, הטייס החליט לעשות מעשה נוסף, הוא סובב את המטוס 360 מעלות באוויר, לאחר שקיבל אישור מיוחד לכך, כדי שכל נוסעי המטוס יוכלו ליהנות מהחוויה יוצאת הדופן של צפייה בזוהר הקוטב ממעוף הציפור, מחזה נדיר מאוד לכל הדעות.

אדם גרובס נוסע שהיה על הטיסה, סיפר ל"חדשות הערב של מנצ'סטר": "היינו אמורים לראות את האורות מהקרקע מהטיול שלנו באיסלנד, אבל לא הצלחנו בגלל העננות הגבוהה שהייתה שם. בסופו של דבר, קיבלנו את זה מהמטוס שטס מעל העננים. הטייס הסתובב כדי שכל יושבי המטוס יוכלו ליהנות מהמראה, וזה היה פשוט מדהים".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך