כוכב הנופש

חדשות

הפיתון שנמלט בגובה 18 רגל מצא את דרכו לבית של המפשייר

הפיתון שנמלט בגובה 18 רגל מצא את דרכו לבית של המפשייר- זה נפוץ יותר ממה שאתה חושב

אפילו שומרי הזוחלים המנוסים ביותר יכולים להיתפס על ידי נחש חסר מנוחה. אבל יש דרכים פשוטות לשמור על בטיחות.

פיתון בורמזי באורך 5.5 מטר מצא את דרכו לפנות בוקר לביתה של משפחה תמימה בניו המפשייר באנגליה. הפיתון המדובר היה בבעלות שכן, אך לא ברור כיצד הוא נמלט. זה גם נכון שחלק מהבעלים, היודעים כמה אנשים מפחדים מנחשים, עשויים שלא לספר לשכניהם על חיית המחמד החדשה שלהם.

כל זה התרחש בשעות המוקדמות בשורה של בתי טרסה בצ'נדלר'ס פורד, ליד סאות'המפטון, בהאנטס. ג'ני וורוויק, בת 62, הבחינה לראשונה בנחש העצום מחליק על פני גג הבתים ממול בסביבות השעה 5:30 בבוקר. היא סיפרה: ״ראיתי משהו על הגג וחשבתי שזה בטח צינור פלסטיק, אבל אז הראש שלו התחיל לזוז. סיפרתי לבעלי, סטיבן, אבל הוא לעג ולא האמין".

״יש לי כלב בשם רודני, והוא ממש נבח והשתגע. שאלתי שכן בחוץ אם הם יכולים לראות משהו על הגג כי לא היו לי משקפיים ולא הייתי בטוח אם אני רואה דברים. הבנו שזה בהחלט נחש והוא נע על כל הגג בניסיון למצוא דרך לרדת".

אם חושבים על זה, פיתונים שנמלטו עלולים להיות מסוכנים יותר מהנחשים הארסיים. נשיכה מנחש ארסי עלולה להיות קטלנית, אבל בדרך כלל יש זמן להתפנות ולאתר איזה אנטי ארס. אבל אם פיתון עשה את דרכו לחדר שינה ותפס ילד, עד שההורים יגיעו לשם, זה יכול להיות מאוחר מדי.

למרות בעיית החוקיות, בישראל וברחבי העולם אנשים רבים מגדלים פיתונים בורמזיים. הם קונים אותם כשהם קטנים, לפעמים באורך סנטימטרים ספורים, אך מהר מאוד הם גדלים לגדלי ענק – אורכה של הנקבה יכול להגיע ל-7 ואפילו שמונה מטרים. נחשים הם בעל חיים שמנסה ואף מצליח במידה רבה להימלט משביו ולכן סיפור דומה, נדיר מאוד אך לא מופקע גם בישראל.

במידה ונתקלתם בפיתון בביתכם או בחצר, הישארו מאחור, אל תתקרבו אליו ואל תתנגדו לו. פנו ישר ללוכד נחשים שיבוא וייקח אותו.

(בתמונה: נחש פיתון)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך