כוכב הנופש

חדשות

מרינת הרובע שדה דב

מרינת הרובע שדה דב |קרדיט: הדמייה: בוכמן הוקמן אדריכלים

אושר הפרויקט היוקרתי מרינת הרובע שדה דב

הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית והקמת מתחם נופש וחינוך ימי חדשים, עם טיילת ירוקה וספורט ימי. על פי התכנון, המעגנה תהפוך בעתיד למרינת הרובע שדה דב.

 

עוגן חדש: הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב-יפו אישרה למתן תוקף את התכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית – הצפויה להפוך בעתיד למרינה של הרובע היוקרתי שדה דב, כאשר בנייתו תסתיים.

מהעירייה נמסר כי המרינה החדשה תציע עבור תושבים ומבקרים כאחד מקום לפעילויות נופש, בילוי, תרבות וספורט הייחודיות לחוף הים. כמו כן, אישור התוכנית ממשיך את החזון לפיתוח רצועת חוף עירונית רציפה ומלאה במוקדי בילוי מבת ים, דרך תל אביב ועד הרצליה, לצד מיצוב תל אביב-יפו כעיר חוף מובילה ברמה הארצית והבינלאומית. בנוסף, המהלך יאפשר הגדלת מקומות עגינה כפתרון למחסור במקומות העגינה בעיר.

התוכנית, שמבוצעת על ידי עיריית תל אביב-יפו באמצעות חברת אתרים, נועדה להפוך את המעגנה למרכז פעיל של נופש וספורט ימי, כוללת מספר צעדים: הקמת מעגנה פעילה עם כ-300 מקומות עגינה עבור כלי שיט קטנים: הדבר יאפשר לתושבים ולתיירים ליהנות מפעילויות ימיות מגוונות, כמו שיט, דייג וספורט ימי.

עוד מתוכנן: פיתוח שטחים ירוקים ופתוחים: התוכנית כוללת שטחים נרחבים לשימוש ציבורי, תוך שמירה על אופיו הייחודי של חוף הים. שטח ציבורי פתוח עם פארק חופי, נופש ופנאי אשר יכלול נטיעות עצים חדשים, פינות ישיבה, מתקני משחק וספורט והצללה.

ראו עוד על פיתוח במתחם הרידינג

פארק חדש נחנך במתחם הרידינג

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ראש העיר ירושלים משה ליאון, חנך בשבוע שעבר את פארק קשאני בשכונת ארמון הנציב
מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך