כוכב הנופש

חדשות

הרוגה ישראלית בתאונה קשה בדרום קוריאה

שימוש לפי חוק זכויות יוצרים סעיף 27 א'

הרוגה ישראלית בתאונה קשה בדרום קוריאה

אוטובוס עם כ-33 מטיילים ישראלים התהפך בתאונת דרכים בדרום קוריאה. באירוע עשרה פצועים באורח בינוני עד קשה שמטופלים במקום לצד הרוגה אחת. השגריר, הקונסול ושליח חב"ד בדרכם לזירה לטיפול בנפגעים ובני משפחותיהם.

 

עשרה ישראלים פצועים באורח בינוני עד קשה בתאונת דרכים בדרום קוריאה. כ-33 מטיילים ישראלים היו באוטובוס במסגרת טיול מאורגן במחוז צ׳ונג צ׳אנג צפון בדרום קוריאה. מדיווחים שהתקבלו מהזירה עולה כי האוטובוס נקלע לתאונת דרכים והתהפך, וכי הפצועים מטופלים במקום.

ממשרד החוץ נמסר כי האירוע טופל בידי המחלקה לישראלים בחו״ל, באגף הקונסולרי במשרד החוץ בירושלים ושגרירות ישראל בדרום קוריאה. כמו כן נמסר כי גם השגריר וגם הקונסול הישראלים נמצאים בדרכם למקום התאונה ולבתי החולים אליהם פונו הפצועים, ועומדים בקשר עם הרשויות המקומיות המטפלות באירוע. שליח חב"ד בדרום קוריאה הרב אשר ליצמן שסיים יו"ט שני, הגיע גם הוא לזירת התאונה.

שר החוץ, אלי כהן שוחח עם שגריר ישראל בקוריאה הדרומית, עקיבא תור. השר הנחה שמשרד החוץ יעמוד לרשות האזרחים הישראלים שנפצעו בתאונה ובני משפחותיהם עד לשובם במהרה לארץ. השר כהן הודה לצוות השגרירות על פעולתם המהירה והגעתם לאזור התאונה לביקור הפצועים הישראלים.

שר החוץ העביר דרך השגריר איחולי החלמה מהירה לפצועים וביקש להעביר דרכו את הערכתנו לצוותי החירום והרפואה של קוריאה הדרומית על הטיפול באזרחים הישראלים. כמו כן נמסר כי השגריר תור עדכן את שר החוץ בפרטים הידועים על תאונת הדרכים בה היה מעורב האוטובוס עם המטיילים הישראלים.

מזירה, פונתה כאמור, הרוגה ישראלית אחת, ריטה שוורצברג ועוד 2 פצועים קשה מאוד, חמישה פצועים קשה ו-24 פצועים קל. הנפגעים הישראלים אושפזו ב-4 בתי חולים באזור התאונה. שגריר ישראל וקונסול ישראל בקוריאה ביקרו את כל הנפגעים הישראלים בתאונה וסייעו להעברתם ארצה לטיפול.

במוצאי השבת יצא העדכון האחרון בו התבשרנו כי בבתי החולים בקוריאה הדרומית, מאושפזים עדיין ארבעה עשר ישראלים בהם ארבעה במצב קשה, יתר הפצועים שמונה עשר במספר שוחררו מבית החולים והם עושים את דרכם ארצה. במשרד החוץ עושים מאמצים להביא ארצה את גופתה של הישראלית שנהרגה בתאונה.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך