כוכב הנופש

חדשות

טרגדיה: אותר האברך ישראל קיסוס שנעדר בכינרת

צילום: דובר צהל

טרגדיה: אותר האברך ישראל קיסוס שנעדר בכינרת

אותרה ונמשתה גופתו של הנעדר, ישראל בן רחל ז"ל בכנרת: הסתיים מבצע החיפושים של שוטרי המחוז הצפוני וצה"ל אחר הנעדר ר' ישראל קיסוס ז״ל בכנרת. לוחמי זרוע הים של צה"ל איתרו בטכנולוגיות מתקדמות ומשו את גופת הנעדר מהכנרת.

 

לאחר מבצע חיפושים נרחב של שוטרי מחוז צפון, בשיתוף לוחמי זרוע הים, אותרה גופתו של האברך, ר' ישראל קיסוס ז״ל. הדיווח על היעדרותו של קיסוס ז״ל התקבל במשטרת מחוז צפון ביום רביעי. מקבלת הדיווח ועד מציאתו, פעלו מסביב לשעון בניסיון לאתרו מאות שוטרים, לוחמי מג"ב, כוחות צה"ל מזרוע הים ומתנדבים.

טרגדיה: אותר האברך ישראל קיסוס שנעדר בכינרת

צילום: דוברות המשטרה

 

ר' ישראל קיסוס ז"ל בן 23, ב"ר חיים  שליט"א מרחוב מרדכי בוקסבוים ברמת שלמה י-ם. התגוררו לאחרונה בעיר אלעד. הוא הותיר אחריו אלמנה ותינוק קטן. תנצב"ה. שלשום נסחף בחוף כורסי בכנרת ולאחר סריקות מרגע הטביעה עד היום אותר בשבת קודש בידי המשטרה ויחידת להבה של כבאות והצלה שקיוו למוצאו בחיים, אך למרבה הצער הוא נמצא כשהוא ללא רוח חיים.

סירה של מד"א קבעה את פטירתו והלווייתו נערכה בחצות הלילה אחרי צאת השבת בבית הלוויות בהר המנוחות בירושלים בהשתתפות בני משפחה כואבים וקהל רב. כאמור, מטרת המבצע בפיקודה של משטרת ישראל, הייתה איתורו של הנעדר בהקדם תוך ניסיון לאתרו בחיים.

במהלך המבצע, הופעלו כלל האמצעים הקיימים לרבות: אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, מסוק של המערך האווירי במשטרת ישראל, סירות שיטורי ימי, אופנועי ים, סירות מתנדבים וכוחות צה"ל מזרוע הים. מאמצי החילוץ וההצלה התמקדו באיתור הנעדר על ידי סריקות נרחבות שבוצעו ביום ובלילה, מהאוויר, על רצועת החוף ובתוך המים. גופתו אותרה בידי לוחמי אח"י בת ים מיחידת האיתור של שייטת 3, ונמשטה מעומק הכנרת על ידי לוחמים צוללים מהיחידה למשימות תת מימיות של זרוע הים.

במאמץ הכולל לקחו חלק: שוטרי המחוז הצפוני, לוחמי מג"ב, לוחמי זרוע הים, סירות השיטור ימי, פרשים, סיירים, מסוק ואנשי המערך האווירי, צוותי מתנדבי יחידת חילוץ גולן, מתנדבי יחידת הצוללים של משטרת ישראל, צוללני כב"ה וזק"א, מתנדבי זק"א, איחוד הצלה עין גב והמועצה האזורית עמק הירדן.

בחיפושים הופעל בצורה נדירה מכשיר הסונאר לחיפוש נעדרים. חשוב למיין כי מערכת הסונאר, טכנולוגיה לניווט ולגילוי צוללות ואוניות הפועלת באמצעות גלי קול תופעל על ידי צה"ל ששותף למאמצי החילוץ, הובאה  לאחר התערבות של השר לביטחון לאומי.

טרגדיה: אותר האברך ישראל קיסוס שנעדר בכינרת

צילום: דובר צהל

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך