כוכב הנופש

חדשות

לא הוגן: התקנה שסיבכה תיירים בלונדון

לא הוגן: התקנה שסיבכה תיירים בלונדון

ללא התרעה: תיירים שנהגו בלונדון חטפו קנס מפתיע באלפי שקלים. הסיבה: תקנה להגנת הסביבה שכמעט אף אחד לא יודע עליה. על פי הדיווחים בשנה שעברה היו כמעט 19 אלף נהגים זרים שהופתעו לקבל את הקנס, ובמקרה אחד הקנסות הגיעו לסכום עתק של כ-113,000 שקל | שימו לב.

 

עיתון ה"גרדיאן" הבריטי חושף כי 18,962 קנסות, חלקם בסכומים גבוהים וריביות מנופחות, נשלחו לנהגים זרים בשלושת הרבעונים הראשונים של 2022, רבים מהם תיירים שטיילו בבירת אנגליה, לונדון. למשל, נהג נדרש לשלם קנסות של כמעט 25,000 פאונד (כ-113,000 שקל) משום שנאמר לו כי הוא הפר את כללי הגנת הסביבה בבירה הבריטית, מבלי שהיה מודע כלל לנהלים המקומיים של תקני זיהום האוויר של רכבים.

נהגים זרים רבים בלונדון קיבלו את הקנס הכבד למרות שמכוניתם עומדת בתקנים. וזאת מכיוון שרוב הקנסות אינם על הפרות ממשיות של תקנות הגנת הסביבה, אלא פשוט על חוסר רישום ברשות התחבורה של לונדון. למרבה האבסורד, הנהגים לא צריכים רק לעמוד בדרישות פליטה מסוימות, אלא יש גם לרשום רכבים לפני הכניסה לאזורים הרלוונטיים.

לפי הגרדיאן, נהגי רכבים שאינם עומדים בתקני הפליטה הנוכחיים, יצטרכו לשלם אגרה נוספת כדי להיכנס לבירה, גם אם הם כן רשומים. נהגים שלא יעשו זאת עלולים לעמוד בפני קנסות של עד 3,000 פאונד (כ-13,000 שקל) ליום. אם הם לא רשומים, הם מסווגים אוטומטית כרכבים עם פליטת מזהמים גבוהה – ובכך מפרים את הכללים שמובילים לקנסות הגבוהים.

המידע נחשף כאשר קיבלה סוכנות הגבייה של רשות התחבורה, גישה למסמכי נהגים רבים מגרמניה, הולנד וצרפת. כפי שכותב כתב ה"גרדיאן" המצוטט ברשת מאקו. הרשות מצאה כי אלפי נהגים קיבלו קנסות  על נהיגה בלונדון ברכבים שלא היו רשומים בעיר.

לפיכך חשוב להכיר כי במידה ואתם נוהגים בבירת בריטניה עם רכב ממדינות אחרות, הוא אינו רשום ואתם בסיכון לחטוף קנס כבד. גם אם אתם שוכרים רכב, תהיו חייבים לוודא שהוא רשום בלונדון, בוודאי אם הם מתכוונים לנהוג בעיר הבירה.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
עיריית תל אביב השיקה פארק עירוני ירוק חדש בסמוך לתחנת הרידינג, ובסוף הטיילת המשתרע
‏נפתח רשמית פארק הבריכה הצפוני בשכונת אור ים באור עקיבא. הפארק כולל טיילת, מדשאות
הימנעו מכניסה למקומות שאינם מוכרזים – תמיד להגיע לשבילים מסומנים ומאושרים ע"י קק"ל וגורמים
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך