כוכב הנופש

חדשות

מס הנוסע לממריאים מהולנד זינק

מס הנוסע לממריאים מהולנד זינק

החופשה בהולנד מתייקרת בכ-18.5 אירו לאדם בשל מאמצים של הממשלה לעודד נסיעה ברכבת כדי לצמצם פליטת מזהמים. | בחודש אפריל יתייקרו גם מס שירותי הנוסעים ומס שירותי הביטחון.

 

החל מיום ראשון שעבר הנוסעים להולנד משלמים מס נוסעים גבוה יותר. ממשלת הולנד העלתה באופן חד את המס עבור נוסעים שיוצאים מהמדינה בטיסה – מ-7.95 אירו לנוסע מעל גיל שנתיים ל-26.43 אירו לנוסע. מדובר בזינוק של יותר מפי שלושה.

בממשלת הולנד הסבירו את המהלך בנימוק כי העלאת המס תגרום להקטנת הפער בין מחירי כרטיסי הרכבת לכרטיסי הטיסה, ובכך תעודד אנשים לבחור לנסוע ברכבת במקום לטוס במטוס שמזהם יותר את הסביבה.

מס הטיסה בהולנד קיים משנת 2021 וחל על כל מי שממריא מכל שדה תעופה במדינה, ולא רק מאמסטרדם, שהיא יעד פופולרי ביותר בקרב נוסעים ישראלים.

לפי ההערכות, העלאת המס תוסיף עוד כ-400 מיליון אירו לקופת המדינה. נוסף על מס הנוסע, מס שירותי הנוסעים בהולנד יעלה ב-1 באפריל מ-17.37 אירו לכרטיס ל-20.62 אירו לכרטיס. כמו כן, מס שירותי הביטחון לנוסעים יעלה באותו היום מ-13.23 אירו ל-15.12 אירו.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך