כוכב הנופש

חדשות

סוף לעוקץ בנתב"ג: מכרז חדש להפעלת מוניות

סוף לעוקץ בנתב"ג: מכרז חדש להפעלת מוניות

במטרה להיאבק בנהגים שנכנסים לטרמינל ומציעים מוניות באופן לא חוקי תוך דרישת מחיר מופקע פורסם מכרז חדש להפעלת שירות מוניות. | המנצחת במכרז תחויב בכמה סעיפים, בהם הפעלת מונה בזמן נסיעה והפעלת שירות לקוחות זמין.

 

רשות שדות התעופה פרסמה ביום חמישי מכרז להפעלת מערך המוניות בנתב"ג. במסגרת המכרז, תקבל החברה הזוכה סבסוד של 6.3 מיליון שקלים בשנה, במטרה להבטיח רמת כוח אדם ושירות גבוהים לנוסעים.

בהודעה שפרסמה הרשות, צוין כי הנסיעות מנמל התעופה יחויבו בפיקוח על הפעלת מונה בנסיעה, כפי שנקבע בצו הפיקוח על מחירי מצרכים ושירותים. שעות הפעילות במכרז יהיו במשך כל ימות השנה ושעות היממה.

מנתונים שהרשות פרסמה עולה כי כ-40% מהנוסעים המגיעים ארצה משתמשים במוניות כדי לצאת מנתב"ג. אחוז גבוה זה כ-1.7 מיליון מוניות יוצאות מנתב"ג לעבר נקודות שונות ברחבי המדינה מדי שנה.

ברשות שדות התעופה יחייבו את החברה הזוכה להפעיל יישומון שיאפשר שירות לקוחות ומענה זמין לנוסעים. כמו כן, החברה המפעילה את המוניות תהיה פעילה למשך חמש שנים עם אופציה להארכה של שנתיים נוספות.

לאחרונה הציבו בנתב"ג מדבקות על הרצפה שמכוונות את הנוסעים לכיוון המוניות המורשות, זאת בנוסף לנציג שהוצב ממש ביציאה מהמכס לכיוון אולם מקבלי הפנים, כשלצדו שלט שמסביר לנוסעים להשתמש במוניות המורשות. למרבה הצער, גם זה לא מונע מחאפרים להיכנס לשטח הטרמינל ולהציע מוניות לעוברים ושבים באופן לא חוקי.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך