כוכב הנופש

חדשות

פארק החורשות

צילום: אילן ספירא

פארק החורשות המשודרג בתל אביב-יפו: מסלולים מתקני משחק חדשים ובריכה אקולוגית

פארק החורשות בתל אביב-יפו, עבר שדרוגים משמעותיים שמטרתם להפוך את הביקור במקום לחוויה עוד יותר מהנה ומרגשת לכל המבקרים. בין החידושים שנוספו לפארק ניתן למצוא מסלולי הליכה חדשים, עצים נוספים, גינת שמתחמת את הכלבים, מתקני משחק ובעתיד גם בריכה אקולוגית.

השדרוגים בוצעו לאחר תהליך של שיתוף פעולה עם התושבים הסמוכים לפארק. וכך השבוע נפתח לציבור חלק חדש בפארק שמרחיב את שטחו ומשדרג אותו דרומה בכיוון נווה עופר.

מדובר בשלב השלישי במסגרת חידוש פארק החורשות. בשלב השני השתלב בו הגן הבוטאני המדהים שנפתח גם הוא לאחר תכנון ממושך ותוך הליך שיתוף ציבור שנערך עם הקהילות הגרות בשכונות הסמוכות ועם ההורים של ילדי גני היער הפועלים באזור.

כזכור, שטח ההפקר הישן והמוזנח שנקרא פעם "גן ההגנה" נפתח לאחרונה מחדש לציבור בתור פארק החורשות. פארק קטן ונעים בתוך חורשה טבעית עם מתקנים לא גנריים לילדים והרבה אוויר וצל. עם השנים הפך הפארק למוקד פעילות מרכזי עבור ילדי והורי קריית שלום, שכונת שפירא ונווה עופר הגובלות בפארק.

התוספת לפארק מגדילה את שטחו עם מרחבים קהילתיים ירוקים, מתקן משחק חול ומים שילכלך היטב ילדים מכל הגילאים, פינת משחק יפהפיה לפעוטות, מדשאות חדשות, תאורה משודרגת, 225 עצים חדשים, וגם פרויקט נאה במסגרתו הועתקו לתוך הפארק עצי הפיקוס הוותיקים מאזור הבנייה הסמוך של הרכבת הקלה.

בהמשך צפויה להרגיע את העוברים והשבים בחלקו החדש של הפארק גם בריכה אקולוגית. בתי הבאר שנמצאים בשטחו של הפארק המורחב עברו גם הם הליך שיתוף ציבור ויושמשו בקרוב בהתאם. בפארק נבנו שבילים, פינות שקטות לפיקניק, שילוט המסביר על הצומח ובריכות קטנות עם דגים.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך