כוכב הנופש

חדשות

אל על ביקשה להוציא צו מניעה לטייסים

אל על ביקשה להוציא צו מניעה לטייסים

אחרי הפיצוץ במו"מ עם הוועד: אל על ביקשה להוציא צו מניעה לטייסים.

לא פחות מ-6 טיסות של חברת התעופה אל על בוטלו ביום חמישי בעקבות סכסוך עבודה בין ועד הטייסים להנהלת החברה. הטייסים הודיעו כי המו"מ פוצץ לאחר דרישתם לשיפור תנאי העסקתם ולהכרה בזכותם לייצג את עצמם. בתגובה לכך הנהלת אל על פנתה לבית הדין לעבודה בבקשה לקבלת צו שימנע את ביטולי הטיסות.

חברת התעופה הגדולה בישראל, אל על, מתמודדת בשבועות האחרונים עם משבר חמור – מחלוקת בין ההנהלה לטייסים מובילה לביטולי טיסות רבים בכל שבוע בתקופה האחרונה, כאשר אחת מנקודות השיא הייתה כאשר החברה לא השתתפה במטס החגיגי של יום העצמאות בהחלטה שהתקבלה דקות לפני ההמראה. היום, כאמור, בוטלו 6 טיסות של החברה למינכן, רומא, פרנקפורט, דובאי, ורשה וטביליסי. טיסה נוספת של אל על לניו יורק נדחתה בשמונה שעות.

"על אף כל ניסיונותינו לקיים הידברות עם החברה על מנת למצוא פתרונות, הנהלת אל על בחרה לפוצץ היום את המשא ומתן שקיימנו", אמרו בוועד הטייסים. "גם בתנאים אלו, הטייסים יוסיפו לקיים את כלל הסכמי החברה ככתבם וכלשונם והם קוראים לחברה לעשות זאת גם". להודעה של הטייסים יש לא מעט משמעויות שעשויות להשפיע על אופן פעילות החברה. בשיחות עם מעורבים הם מבהירים שדרישותיהם הוגנות לחלוטין וכי הם בסך הכל מעוניינים לקבל את האפשרות לייצג את עצמם ולחזור לתנאי עבודה הוגנים.

מנגד, בהנהלת אל על הודיעו שפנו לבית הדין לעבודה בבקשה לקבלת צו ארעי "שיבטיח שקט תעשייתי". בהנהלה ציינו כי ניתן להגיע להסכמות "שביטיחו את היכולת של אל על לפעול בשוק התחרותי ולנצח בו".

עוד אמרו בחברה כי זו הוגשה הצעה "מרחיקת לכת על שולחן המו"מ המסדירה בתהליך הדרגתי את הקיצוץ בשכר אצ"א וזאת בכפוף למחויבויות שנטלנו על עצמנו בתוכנית ההבראה שגובשה ביחד עם המדינה".

(תמונת אילוסטרציה)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פאר החורשות בתל אביב נפתח מחדש, תכנון הפארק כלל הליך שיתוף ציבור עם הקהילות
שביל הקיסר בהרי ירושלים, שחצה את כביש 375, הפך מסוכן עם עלייה בנפח התנועה
פארק החורשות בתל אביב-יפו, עבר שדרוגים משמעותיים שמטרתם להפוך את הביקור במקום לחוויה עוד
עיריית עפולה מקדמת בימים אלה באמצעות החברה הכלכלית פרויקט חדשני נוסף – פארק חבלים
מהפיכת הפארקים וגני המשחקים ממשיכה באילת והפעם עם פארק חדש בלב שכונת השחמון. אחרי
טיול ליד הבית: בריכת חורף ופארק חדש נפתח בשבוע שעבר בעיר חולון. עיריית חולון
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך