כוכב הנופש

חדשות

בחודשים הקרובים יושלם פארק המדע ברחובות

3D רן צרפתי סטודיו להדמיות ממוחשבות

בחודשים הקרובים יושלם פארק המדע ברחובות

החלו העבודות להקמת פארק החדש וייחודי בשטח 16 דונם בשכונת רחובות המדע. | הפארק יכלול מתחמים כמו: בריכה אקולוגית, קירות משחק, חבלי טיפוס, מתחמי כושר והכל בסימן עולם המדעים והחלל.

 

פארק מיוחד ומעוצב בסגנון  עולם המדעים והחלל מוקם בשכונת רחובות המדע בעיר רחובות. הפארק, כולל מתקנים מיוחדים שיותקנו בו נבחרו והותאמו לנושא האמור. במרכז הפארק תוקם בריכה אקולוגית רחבת ידיים, ויינטעו עשרות עצים ומדשאות רחבות ידיים לטובת התושבים. לפי התכנון, בחודשיים הקרובים יסתיימו העבודות.

כבר בשבועות האחרונים, אגף גנים ונוף בעיריית רחובות, באמצעות הל"ר, החברה לפיתוח רחובות, החלו בעבודת ההקמה של השטח הציבורי הפתוח בשכונת רחובות המדע. השטח, בגודל של 16 דונם, יכלול על פי התכנון מספר מתחמים לכל המשפחה.

3D רן צרפתי סטודיו להדמיות ממוחשבות

 

מתחם בוגרים שבו יוצב מתקן מרכזי ייחודי, בדגש על מדע, בעל פונקציות מגוונות ואתגריות כגון: חבלי טיפוס, גלישה, קירות משחק וכדומה, בנוסף יותקנו במקום חצובת נדנדות ומתקנים נלווים. במתחם הפעוטות ישולבו מתקנים הכוללים מגלשות, טיפוס, נדנדות ופאנלים למשחק, בדגש על מדע.

בנוסף מתוכננים שישה מתחמים למתקני משחק מדעיים העוסקים באנרגיית האור, חלל, מתקנים אלקטרונים, מתקנים לשיווי משקל, גרביטציה, משטח בימבות דמוי חלל וכדומה. כמו כן מתוכננים במקום גם שני מתחמי כושר . כל המתחמים כוללים הצללה, תאורה ומשטחי בטיחות כמו דשא סינטטי עם משטח מותאם.

הפארק כולו וחלק מהמתקנים בו יהיו מונגשים לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים עפ"י התקנים הקיימים בתחום. הוא מהווה שלב ב' של הפארק הקיים ברחובות המדע, וממוקם דרומית לפארק הקיים, בין רח' אפרים קציר לרח' אהרון צ'חנובר.

מלבד המתקנים הייחודיים, השטחים הנרחבים בפארק תוכננו לטובת מדשאות, גינון ועצים. במקום תוכנן גם שביל אופניים היקפי, פינות ישיבה מוצלות בפרגולות ועצים, ספסלים, ברזיות, אשפתונים, תאורה ותאורה דקורטיבית מקיפה ומיוחדת.

כאמור, הפארק החדש יתחבר לשטח הציבורי הקיים שבשכונת רחובות המדע, ויהווה שטח מרכזי שחותך את השכונה לרוחבה. בתכנון הגן ניתן דגש מיוחד על שטחי גינון רבים ועצים שינעימו את חוויות המשתמשים בגן. תכנון הגן נעשה ע"י משרד האדריכלים כהנוביץ'.

רחמים מלול, ראש העיר: "אני שמח שהגענו לשלב הסופי של פיתוח שכונת דגל בעיר- שכונת רחובות המדע. השקענו משאבים רבים בתכנון מדוקדק של הפארק לטובת תושבי השכונה, ויש בו מגוון של פעילויות שנועדו לגרות את המחשבה ולהפעיל את באי המקום. אין לי ספק שהפארק מוסיף לייחודיותה של השכונה, וחלק משמעותי ממנו תוכנן בשיתוף עם התושבים"

 

בחודשים הקרובים יושלם פארק המדע ברחובות

הדמיות הפארק: 3D רן צרפתי סטודיו להדמיות ממוחשבות

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך