כוכב הנופש

חדשות

בשורה למטיילים: לראשונה הסכם תיירות בין ישראל לגיאורגיה

צילום: מירי שמעונוביץ משרד החוץ

בשורה למטיילים: לראשונה הסכם תיירות בין ישראל לגיאורגיה

שר התיירות חיים כץ ושר החוץ של גיאורגיה איליה דרצ'יאשווילי, חתמו ביום רביעי על הסכם תיירות ראשון בין המדינות. בהסכם: תוכניות משותפות, חומרי שיווק תיירותיים ומידע על השקעות בתיירות ועידוד תיירות באתרים ההיסטוריים והתרבותיים הקשורים למורשת העמים.

 

אחרי שקיימו פגישת עבודה ודנו באתגרים לקידום התיירות ההדדית, לצד ההזדמנויות, חתמו שר התיירות חיים כץ ושר החוץ הגיאורגי, איליה דרצ'יאשווילי על הסכם תיירותי לשיפור התיירו והנופש בין המדינות.

בהתאם להסכם שנחתם, המדינות יפעלו לקדם תכניות משותפות תוך החלפת ידע ושיטות עבודה מומלצות, חומרי שיווק תיירותיים ומידע על השקעות בתיירות. בנוסף, הצדדים יעודדו תיירות באתרים ההיסטוריים והתרבותיים הקשורים למורשת העמים הגיאורגי והיהודי.

כמו כן, במסגרתו ההסכם התחייבו הצדדים לקדם שיתוף פעולה בתחומי התיירות, תוך שימת דגש על שיתוף פעולה בין ארגוני התיירות של שתי המדינות, בין מומחים בתיירות, מפעילי תיירות, סוכני נסיעות, נציגים מהמגזר הפרטי ובמסגרת ארגון התיירות של האו"ם (UNWTO). ההסכם יהיה בתוקף לחמש שנים ויחודש אוטומטית.

שר התיירות חיים כץ: "ההסכם החדש יפתח כיוונים חדשים לשיתוף פעולה בין המדינות. הקשר של ישראל וגאורגיה חזק, הוא הולך ומתהדק לאורך השנים בכל התחומים, בתרבות, בכלכלה וכעת גם בתיירות. הישראלים אוהבים לבקר בגיאורגיה ואנו שואפים לראות עלייה בתיירות הנכנסת מהם".

שר החוץ של גיאורגיה איליה דרצ'יאשווילי: "שיתוף הפעולה שלנו עם ידידינו מתנהל לפי העיקרון שכל הצדדים מרוצים. ישנו פלח אוכלוסייה גדול של גיאורגים המעוניינים להגיע לישראל. ביחד נחזק את קשרי התיירות ונגדיל את מספרי התיירים, אצלכם ואצלנו".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך