כוכב הנופש

חדשות

בשורה למטיילים: לראשונה הסכם תיירות בין ישראל לגיאורגיה

צילום: מירי שמעונוביץ משרד החוץ

בשורה למטיילים: לראשונה הסכם תיירות בין ישראל לגיאורגיה

שר התיירות חיים כץ ושר החוץ של גיאורגיה איליה דרצ'יאשווילי, חתמו ביום רביעי על הסכם תיירות ראשון בין המדינות. בהסכם: תוכניות משותפות, חומרי שיווק תיירותיים ומידע על השקעות בתיירות ועידוד תיירות באתרים ההיסטוריים והתרבותיים הקשורים למורשת העמים.

 

אחרי שקיימו פגישת עבודה ודנו באתגרים לקידום התיירות ההדדית, לצד ההזדמנויות, חתמו שר התיירות חיים כץ ושר החוץ הגיאורגי, איליה דרצ'יאשווילי על הסכם תיירותי לשיפור התיירו והנופש בין המדינות.

בהתאם להסכם שנחתם, המדינות יפעלו לקדם תכניות משותפות תוך החלפת ידע ושיטות עבודה מומלצות, חומרי שיווק תיירותיים ומידע על השקעות בתיירות. בנוסף, הצדדים יעודדו תיירות באתרים ההיסטוריים והתרבותיים הקשורים למורשת העמים הגיאורגי והיהודי.

כמו כן, במסגרתו ההסכם התחייבו הצדדים לקדם שיתוף פעולה בתחומי התיירות, תוך שימת דגש על שיתוף פעולה בין ארגוני התיירות של שתי המדינות, בין מומחים בתיירות, מפעילי תיירות, סוכני נסיעות, נציגים מהמגזר הפרטי ובמסגרת ארגון התיירות של האו"ם (UNWTO). ההסכם יהיה בתוקף לחמש שנים ויחודש אוטומטית.

שר התיירות חיים כץ: "ההסכם החדש יפתח כיוונים חדשים לשיתוף פעולה בין המדינות. הקשר של ישראל וגאורגיה חזק, הוא הולך ומתהדק לאורך השנים בכל התחומים, בתרבות, בכלכלה וכעת גם בתיירות. הישראלים אוהבים לבקר בגיאורגיה ואנו שואפים לראות עלייה בתיירות הנכנסת מהם".

שר החוץ של גיאורגיה איליה דרצ'יאשווילי: "שיתוף הפעולה שלנו עם ידידינו מתנהל לפי העיקרון שכל הצדדים מרוצים. ישנו פלח אוכלוסייה גדול של גיאורגים המעוניינים להגיע לישראל. ביחד נחזק את קשרי התיירות ונגדיל את מספרי התיירים, אצלכם ואצלנו".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פאר החורשות בתל אביב נפתח מחדש, תכנון הפארק כלל הליך שיתוף ציבור עם הקהילות
שביל הקיסר בהרי ירושלים, שחצה את כביש 375, הפך מסוכן עם עלייה בנפח התנועה
פארק החורשות בתל אביב-יפו, עבר שדרוגים משמעותיים שמטרתם להפוך את הביקור במקום לחוויה עוד
עיריית עפולה מקדמת בימים אלה באמצעות החברה הכלכלית פרויקט חדשני נוסף – פארק חבלים
מהפיכת הפארקים וגני המשחקים ממשיכה באילת והפעם עם פארק חדש בלב שכונת השחמון. אחרי
טיול ליד הבית: בריכת חורף ופארק חדש נפתח בשבוע שעבר בעיר חולון. עיריית חולון
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך