כוכב הנופש

חדשות

גולש התקרב לגבול ירדן

גולש התקרב לגבול ירדן

גולש חולץ בידי שוטרים; התקרב מדי לגבול ירדן

רוח חזקה בים אילת סחפה גולש קייט את גבול ירדן וסיכנה את חייו. | שוטרי היחידה הימית שהוזעקו למקום חילצו אותו במצב טוב וללא צורך בטיפול רפואי.

במהלך סיור שגרתי של שוטרי יחידת השיטור הימי באילת, פנה משיט סירה לשוטרים כשהוא מצביע לכיוון גולש קיט וציין בפניהם כי כשעבר לידו אמר לו שהוא צריך עזרה.

השוטרים מיהרו לכיוון הגולש ששהה כ- 400 מטר סמוך לגבול הימי עם ירדן. הרוח שהייתה באותו זמן בים הגיעה ל-22 קשרים ונחשבת חזקה מאוד. עם הגעתם של השוטרים למקום ציין הגולש מתוך המים כי בשל הרוח הוא נסחף במהרה לכיוון הכבול וזקוק לסיוע השוטרים כי אינו מצליח לחזור חזרה לכיוון החוף.

רס”ר מתן אבוטובול, השוטר הימי שחילץ את הגולש: “עם קבלת הדיווח ממשיט הסירה שפנה אלינו, פנינו במהירות לכיוון הגולש, כשהגענו אליו פניתי אליו ושאלתי למצבו, כשהבנתי שהוא בריא ושלם וזקוק לחילוץ הנחיתי אותו מספר הנחיות בטיחות והחלנו בפעולות החילוץ שלו מהמים שכללו אותו ואת ציוד הגלישה שלו”.

הגולש שהה סמוך מאוד לקו הגבול הימי עם ירדן חולץ בשלום יחד עם ציודו ולא נזקק לטיפול רפואי. ללא נוכחותם של השוטרים במקום באותה העת, ייתכן והגולש היה נסחף לכיוון ירדן והאירוע היה מסתיים אחרת לגמרי.

מהמשטרה נמסר: אנו קוראים לציבור להישמע להמלצות משטרת ישראל הנוגעות לגלישה וקיט במפרץ אילת: בעוצמת רוח חלשה מידי או חזקה מידי – רצוי שלא לצאת לים. עדיפה היציאה לים עם שותפים מאשר באופן עצמאי. רצוי לדווח לשוהים בחוף על זמן היציאה וזמן משוער לחזרה.

עוד הוסיפו כי במידה וניתן יש לשאת מכשיר סלולרי, באמצעותו בשעת הצורך ניתן ליצור קשר עם מוקד 100 של משטרת ישראל. חל איסור כניסה מוחלט לשטחים אסורים, אין להתקרב לגבולות הימיים – יש לקחת מקדם ביטחון שיסייע במניעה מלהגיע סמוך לגבול.

צילום: דוברות המשטרה

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
עיריית תל אביב השיקה פארק עירוני ירוק חדש בסמוך לתחנת הרידינג, ובסוף הטיילת המשתרע
‏נפתח רשמית פארק הבריכה הצפוני בשכונת אור ים באור עקיבא. הפארק כולל טיילת, מדשאות
הימנעו מכניסה למקומות שאינם מוכרזים – תמיד להגיע לשבילים מסומנים ומאושרים ע"י קק"ל וגורמים
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך