כוכב הנופש

חדשות

הבנייה בגבעת התורמוסים נעצרה

הבנייה בגבעת התורמוסים נעצרה

ירושלים: באופן זמני הבנייה בגבעת התורמוסים נעצרה

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בירושלים, החליטה כי לא תאושר תוכנית הבינוי המשטרתית בגבעת התורמוסים בעיר לפני עדכון סקר הטבע העירוני והצגת אמצעים לצמצום הפגיעה בטבע.

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בירושלים פרסמה בתחילת השבוע שעבר, החלטת ביניים בנוגע לתכנית הבינוי המשטרתית להקמת מתחם ענק בהיקף אלפי מ"ר על גבי ה'מצפתל' – גבעת התורמוסים הירושלמית.

תוכנית הבינוי המשטרתית הוגשה לאישור הוועדה כאשר נלווית אליה חוות דעת אקולוגית המציגה את המקום כשטח מוזנח, מתעלמת מכך שמדובר על אחד מריכוזי פריחת התורמוסים המשמעותיים

ביותר בישראל, ואינה כוללת כל התייחסות לכך שמדובר על אתר תיירות פופולארי המטופח באופן עקבי על ידי תושבי האזור – ומשמש גם כנקודת מפגש קהילתית פעילה וענפה".

על פי ההחלטה – אשר התקבלה לאחר בחינת ההתנגדויות שהוגשו לתכנית על ידי סגן ראש העיר יוסי חביליו, החברה להגנת הטבע, המינהל הקהילתי, ומעל 700 מתושבי האזור – הדיון בנוגע לתכנית הבינוי המשטרתית ייעצר עד להשלמת עדכון של סקר הטבע העירוני אודות האתר, והצגת אמצעים לצמצום הפגיעה בערכי הטבע.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך