כוכב הנופש

חדשות

המטיילים נאלצו להעמיס גמל באוטו

תמונת אילוסטרציה

המטיילים נאלצו להעמיס גמל באוטו

זוג מטיילי ג'יפ מאזור המרכז מצאו את עצמם יום אחד בשבוע שעבר מעמיסים על כלי הרכב שלהם גמל ועוד שמונה בדואים | איך זה קורה ומה היה בסוף? קראו

 

חגי טל מהוד השרון נסע ביחד עם חברו שחר לטיול בג'יפ מכפר הנוקדים שליד ערד ועד מצוקי דרגות. בדרך, באזור נחל חבר, הם נתקלו בבדואים שפרסו שמיכה לגמל שנפצע, ככל הנראה עקב נפילה על סלעים. "ראינו שמונה בדואים עם שמיכות מזיזים גמל. ירדנו, עצרנו את הג'יפ, הוצאנו חגורות עבות ועזרנו להם למשוך את הגמל איזה רבע שעה עד שהגענו לשביל. ואז כל אחד הסתכל אחד על השני מה עושים עם הגמל".

לפי דבריו של חגי לוואלה! תיירות, הוא לא ראה איך נפצע הגמל, "אבל ראיתי אותם מנסים לעזור לו", הוא נזכר. "עזרנו להם לסחוב אותו והם שאלו אם אנחנו יכולים לעזור להם לקחת אותו עם האוטו שלנו".

חגי וחברו ניגשו לבגאז' והחלו לפנות אותו כדי שיהיה מקום לגמל שהיה אמור להיכנס פנימה. "הייתי צריך לפנות כסאות ושאר ציוד מהבגאז' ולשים מקדימה כדי להכניס את הגמל, אבל לא הייתה אופציה אחרת, היה צריך לפנות אותו", הוא אומר.

לדבריו של חגי, לאחר העמסת הגמל לתוך הבגאז', שהוא מעשה הירואי ומוטרף בו זמנית, הגיע אירוע הזוי נוסף: שמונת הבדואים עלו איתו על הג'יפ וליוו את הגמל, כשהם תלויים משני צידי הרכב. "הם היו תלויים בחוץ על מדרגה, וחלק נסעו איתו בפנים. לקחנו אותם עד למאהל שלהם, איזה ארבעה ק"מ", הוא מתאר ומוסיף בבדיחות, "אחרי זה גם לא היתה להם בושה לבקש לקחת אותם טרמפ חזרה לנקודה כדי לקחת את החמורים שהשאירו".

הבדואים הללו הם פלסטינים המשתייכים לשבט הכעאבנה שחי בכפר דקייקה שבאזור הר חברון. לאחר שהגמל פונה, הזמינו הבדואים את שני הישראלים להתארח אצלם במאהל האירוח, ואף לארוחה. לדברי חגי, אף אחד מהבדואים לא דיבר עברית, אבל חברו שחר דיבר איתם בערבית שהוא יודע. "סך הכל היתה חוויה נחמדה", סיכם.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך