כוכב הנופש

חדשות

העסקת מורי דרך בקורונה

העסקת מורי דרך בקורונה

נפתרה בעיית העסקת מורי דרך שנפגעו בקורונה

משרד התיירות ורשות הטבע והגנים ניסחו את חוזה העסקת מורי הדרך לאחר המחאה הנמרצת שלהם כנגד שר האוצר אביגדור ליברמן. | בקרוב יוקצו 25 מיליון שקלים עבור עשרות אלפי סיורים מודרכים לציבור הרחב.

בהמשך להחלטת הממשלה לסיוע לתעשיית התיירות, בה נקבע כי משרד התיירות יתקצב סיורים מודרכים לקהל הרחב בעלות כוללת של 25 מיליון שקלים, בימים אלה יוצא לדרך השלב הראשון בסכום של 10 מיליון שקלים. הסיורים יתבצעו באמצעות רשות הטבע והגנים ובהדרכתם של מורי הדרך.

אנשי משרד התיירות ורשות הטבע והגנים בסיוע הארגון היציג של מורי הדרך, אגודת מורי הדרך בישראל, סיימו את מלאכת ניסוח חוזה ההעסקה לפרויקט. בתוך כך, בימים הקרובים יקבלו כל מורי הדרך בישראל הזמנה להשתתף בפרויקט.

הסיורים יתקיימו בכל אזורי הארץ ויציעו ביקורים בערים, בגנים לאומיים ובאתרים נוספים. הסיורים יתבצעו, כאמור, על ידי מורי דרך מוסמכים, כנדרש בחוק, ותהיה בהם הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות.

ממלא מקום מנכ"ל רשות הטבע והגנים, רעיה שורקי: "רשות הטבע והגנים שמחה לסייע לענף שנמצא במצוקה מאז פרוץ הקורונה ומזמינה את הציבור ליהנות ממבחר רחב של סיורים בכל הארץ בגנים הלאומיים, שמורות הטבע ואתרי תיירות ברשויות המקומיות".

לדבריה: "המיזם מאפשר חשיפה לציבור של אתרים פחות מטויילים, בליווי הדרכה מקצועית והעשרת חווית הביקור במידע ובתוכן.  אני מודה לשר התיירות, יואל רזבוזוב, ולמנכ״ל משרד התיירות, דני שחר, על הובלת המיזם. הרשות שמחה להיות חלק מפרויקט חשוב זה".

(תמונת אילוסטרציה)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פאר החורשות בתל אביב נפתח מחדש, תכנון הפארק כלל הליך שיתוף ציבור עם הקהילות
שביל הקיסר בהרי ירושלים, שחצה את כביש 375, הפך מסוכן עם עלייה בנפח התנועה
פארק החורשות בתל אביב-יפו, עבר שדרוגים משמעותיים שמטרתם להפוך את הביקור במקום לחוויה עוד
עיריית עפולה מקדמת בימים אלה באמצעות החברה הכלכלית פרויקט חדשני נוסף – פארק חבלים
מהפיכת הפארקים וגני המשחקים ממשיכה באילת והפעם עם פארק חדש בלב שכונת השחמון. אחרי
טיול ליד הבית: בריכת חורף ופארק חדש נפתח בשבוע שעבר בעיר חולון. עיריית חולון
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך