כוכב הנופש

חדשות

השבילים הסובבים את שתולה

השבילים הסובבים את שתולה

השבילים הסובבים את מושב שתולה – הורחבו

שבילי ההליכה שסבבו את מושב שתולה הורחבו וכעת הם כוללים את נחל בצת, מערת רהב ומסלולי נוף מיוחדים. | מתאים לכל המשפחה.

בתחילת החודש סומנו שבילי טיול חדשים בחורש הסבוך המקיף את המושב שתולה – והם מזמינים את המבקרים לטייל בצילם של עצים גבוהים ודרך "גן פסלים" מאבן טבעית מיוחדת.

השבילים שסומנו מרחיבים באופן משמעותי את מערכת השבילים שהייתה קיימת עד כה בסמוך למושב שתולה ואורכה היה כ-1.73 ק"מ בלבד. כעת, אורך השבילים הכולל הוא 5.75 קילומטרים. השבילים החדשים מחברים בין אחד היובלים העליונים של נחל בצת ומערת רהב – המערה העמוקה ביותר בישראל, לבין חורש ונוף מיוחד.

השבילים החדשים מרחיבים השביל השביל הקיים ומחברים אותו אל נקודות העניין סביב המושב. דרך גבעת הרב"טים עם החורש היפה והפריחה המיוחדת באביב כמו סחלבים ויקינטונים, וכן תצפית פנורמית מקסימה. המסלול עובר בדרך החורש ו"גן הפסלים" הטבעי ומסתיים בשער המושב.

אורכו של השביל המסומן בכחול, שעבר בעבר רק בתוך ערוץ הנחל לאורך כ-750 מטרים בלבד, הוכפל כמעט פי ארבעה ועומד כעת על 2.7 קילומטרים. ומסתיים בשוליים המזרחיים של המושב שתולה.

בדרכו פוגש השביל הכחול את השביל השחור – שחיבר בעבר בין שער הולכי הרגל הקטן שבגדר ההיקפית של המושב לבין מערת רהב ואורכו היה רק כ-760 מטרים – אך כעת גם הוא הוארך ונמתח לאורך 2.7 קילומטרים ומוביל אל התצפית הפנורמית על הנוף ומשם אל חניון הסרנים.

ממערת רהב יוצא גם שביל מסומן באדום באורך של כ-350 מטרים, אשר מוביל אל כביש 8993. הטיול במסלולים הסובבים את שתולה אינו כרוך בתשלום ולא נדרש תיאום כלשהו מראש. מומלץ להצטייד במפת סימון שבילים עדכנית.

(בתמונה: שביל חורש- שתולה)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך