כוכב הנופש

חדשות

חילוץ בואדי קלט

צילום דוברות המשטרה

חילוץ בואדי קלט

חילוץ שתי קבוצות במקביל בואדי קלט: שתי קבוצות נזקקו לחילוץ מעומק השטח. שתי קבוצות אחת עם 17 עשר מטיילים בנחל דרגה וקבוצה נוספת בואדי קלט נלכדו עם החושך ונזקקו לחילוץ מעומק השטח. | באחד מהמקרים הוקפץ מסוק של יחידת 669 ובאחר נערך פינוי באלונקה.

כ-35 מטיילים איבדו את דרכם במהלך מסלול בנחלים ואדי קלט ונחל דרגה שבצפון ים המלח. כוחות חילוץ של מתנדבי יחידת מגילות הוזעקו בליל שישי לשני המסלולים כדי לסייע למטיילים, וחילצו באלונקה מטיילת שנחבלה בוואדי קלט יחד עם יתר חברי קבוצתה.

מאוחר יותר הצליחו מחלצים להגיע למטיילים בנחל דרגה, והם חולצו גם הם.  מדובר ב-17 מטיילים, בחורי ישיבה שנתקעו בנחל דרגה. מסוק חיל האוויר עם צוות מחלצים מיחידת 669 הוזנקו לשם כדי לסייע במאמצי החילוץ של המטיילים. לאחר החילוץ הכוחות אבחנו חלק מהמטיילים עם היפותרמיה.

צוות החילוץ שהגיע לקבוצה האחרונה, מצא כי הם מסוגלים לצאת מהנחל רגלית בליוויו. בהתאם לכך, מסוק חיל האוויר שנחת סמוך לכביש 90 עזב את המקום, והקבוצה חולצה רגלית. צוותי מד"א המתינו להם ביציאה מהמסלול, להמשך ביצוע בדיקות רפואיות.

אם אתם בוחרים לצאת לטייל באזור פעלו לפי על אמצעי הזהירות הנדרשים. בשנים האחרונות צוותי החירום והביטחון מחלצים שוב ושוב מטיילים מהאזור שנלכדו.

ראו מקרים נוספים בהם מטיילים הסתבכו וחולצו מואדי קלט והסביבה>>>

נערה חולצה מוואדי קלט.

נער בן 15 חולץ מנחל פרת.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך