כוכב הנופש

חדשות

חשש מפיגועים בטורקיה

חשש מפיגועים בטורקיה

חשש מפיגועים בטורקיה: התיירים התבקשו לחזור ארצה

תיירים שיצאו לטורקיה ובעיקר לבירתה איסטנבול התבקשו לחזור לישראל. | ההתראה מגיעה בשל החשש מפגיעה בהם בידי חוליות איראניות.

המטה ללוחמה בטרור העלה לדרגה ארבע את חומרת אזהרת המסע לאיסטנבול. זוהי הרמה הגבוהה ביותר ומשמעותה "רמת איום גבוהה: אין להגיע למדינה זו ובמקרה של שהייה יש לעזוב את המדינה בהקדם".

אזרחים רבים עזבו את המדינה המתוירת מאוד על ידי אזרחי ישראל, והיו כאלו שנשארו וסיפרו כי הם חשים כי מתנהל אחריהם מעקב גם בבתי המלון שם הם התבקשו להיות ערניים לחוליות טרור איראניות.

טורקיש איירליינס ופגסוס מסרו כי הן יאפשרו לישראלים שהזמינו את טיסתם לפני צאת אזהרת המסע, כלומר לפני התאריך 13.6.22, להחליף את יעד או מועד הטיסה שברשותם. זאת באמצעות פנייה לחברת התעופה.

שר התיירות רזבוזוב אמר: "אזרחי ישראל לא צריכים לשלם מחיר כלכלי בגלל איומי טרור. אני שמח שחברות תעופה גדולות כמו טורקיש אירליינס ופגסוס נענו לבקשתנו ואני מקווה שחברות נוספות יתנו מענה דומה לכל אזרחי ישראל שביטלו את החופשה בטורקיה בגלל אזהרת המסע החמורה".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך