כוכב הנופש

חדשות

כריש בגודל בניין הימם את המדענים

כריש בגודל בניין הימם את המדענים

כמו באגדות: כריש בגודל בניין הימם את המדענים

קבוצת חוקרים ימיים שעקבה אחרי כרישים הופתעה לראות שהסונאר התת ימי שלהם איתר מתחת לסירה שלהם דמות ענקית עם סנפיר גב עצום. | הם היו משוכנעים שזוהי המפלצת הימית והכריש הגדול ביותר שחי אי פעם.

 

חוקרים ימיים שניהלו מעקב אחרי כרישים נדהמו לאחר שאיתרו מתחת לסירה שלהם באמצעות מכשירי ​​סונאר לאיתור דגים מה שנראה ככריש "מגלדון" ענק באורך 15 מטרים. הפם העלו פרסום לרשת החברתית ובה הם פירטו ה את "התגלית" ההיסטורית לכאורה שלהם הכה גלים בקרב רבים.

"במהלך שייט למחקר כרישים שנערך לאחרונה, כולנו נדהמנו לראות את הצורה הזו מופיעה על מאתר הדגים שלנו במשך כמה דקות", כתבו החוקרים ממכון הכרישים האטלנטי על הצורה המפחידה שזוהתה באזור במים שלא נחקר עד כה.

"בהתבסס על מה שנראה בתמונה הערכנו את הכריש שנמצא תחתינו באורך של כ-15 מטרים (50 רגל) ובמשקל של 40 טון!" כתבו החוקרים הנלהבים והוסיפו צילום מסך נלווה ממכשיר מאתר הדגים מציג את הסימן המסיבי שהופיע עליו, שאכן נראה בצורת כריש ענק עם סנפיר גב.

אך התרגשותם של המדענים דעכה במהירות לאחר שהתברר כי המפלצת המיתולוגית התבררה כלהקת דגים שהסתדרה בצורה שנראית כמו כריש. "חיכינו שאחת ממוטות הסונאר תשבר, אולם, לאכזבתנו הרבה, הצורה החלה להשתנות והפכה ללהקה גדולה של דגי מקרל אטלנטי שהסתובבה סביב הסירה במשך כ-15 דקות".

כך או אחרת, מלבד מאובנים שנמצאו, מעולם לא נשמעה עדות לכריש בגודל כזה. שנכחד לפני אלפי שנים ואולי הוא זה שנקרא "התנינים הגדולים" שבפרשת בראשית.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך