כוכב הנופש

חדשות

מספרי מהומת המזוודות נחשפים 17 אלף לא הגיעו ליעדן

מספרי מהומת המזוודות נחשפים 17 אלף לא הגיעו ליעדן

אחרי שבחודשי הקיץ סערה הרוח בקרב באי ועוברי נתב"ג על היעלמות מירבית של מזוודות שלא הגיעו ליעדן מתפרסמים הנתונים: אחת ממאה מזוודות מטיילים – לא הגיע ליעדה.

 

יותר מ-17 אלף מזוודות נשארו בארץ במהלך החודשים יולי ואוגוסט למרות שבעליהן טסו לחו"ל. נתוני כמות המזוודות שלא המריאו מישראל בטיסה המקורית שלהן מתפרסמות ומלמדות כי חלק מהמזוודות הגיעו בטיסות מאוחרות יותר, וחלקן לא הגיעו ליעדן כלל וכלל. למרות זאת, מצבו של נתב"ג טוב יותר לעומת נמלי תעופה אחרים ברחבי העולם

על פי הנתונים שפורסמו בידי שמעון יעיש ב"ישראל היום" בחודש יולי לא המריאו בטיסה המקורית כ-0.78% מהמזוודות. לפי נתוני רשות שדות התעופה, ביולי המריאו מישראל 1.09 מיליון נוסעים, ובמידה שכל אחד מהם טס עם מזוודה אחת לפחות, המשמעות היא שיותר מ-8,500 מזוודות נשארו על הקרקע במהלך החודש.

בחודש אוגוסט הנתון השתפר במעט ועמד על 0.71% מזוודות שנשארו על הקרקע. באותו חודש המריאו מישראל 1.2 מיליון נוסעים, ובמידה שכל אחד מהם טס עם מזוודה אחת לפחות, נשארו בארץ מספר דומה של מזוודות, קצת יותר מ-8,500 מזוודות.

לפי חישוב האחוזים ביחס לכמות הנוסעים, מדובר ביותר מ-17 אלף מזוודות שנשארו בארץ במהלך חודשי הקיץ. ממוצע המזוודות שלא עלו לטיסתן בנמל התעופה בן גוריון הוא אינו מהגרועים בעולם. בנמלי תעופה גדולים שחוו ועדיין חווים משבר בכל הקשור בניהול ושינוע כבודה, נרשמו נתונים שחוצים את רף האחוז, מה שאומר שאחת מכל 100 מזוודות, ולעיתים אף יותר מכך, לא מגיעות ליעדן בזמן.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך