כוכב הנופש

חדשות

משובש אבל פתוח: כביש 171 בנגב נפתח

משובש אבל פתוח: כביש 171 בנגב נפתח

ימים ספורים לפני חופשת חול המועד סוכות, בזכות פשרה זמנית שהושגה בין משרד התחבורה והמועצה האזורית רמת נגב, הוסר השלט שאוסר על נסיעה בכביש 171 והוחלף בשלט שמזהיר מפני "כביש משובש".

 

כביש 171 שמוביל לאתרי טיול פופולריים בנגב נפתח לאחר ראש השנה מחדש. השלט שאסר על הנסיעה בכביש הוסר ובמקומו הוצב שלט שמזהיר מפני כביש משובש. כמו כן, מהירות הנסיעה בכביש הוגבלה ל-50 קמ"ש.

הפרסום על אודות סגירת הכביש הוביל לסערה ואף לאיומים בפנייה לבג"ץ מצד החברה להגנת הטבע, לשכת מארגני תיירות נכנסת ומורי דרך מהנגב. מדריכי טיולים רבים ביטלו סיורים בעקבות ההחלטה, שהתקבלה לפני  העומס התיירותי הגדול בימי חול המועד. מדובר בכביש שמלבד להוביל אל הבסיס הצבאי בהר חריף שעל גבול מצרים, מוביל גם אל כמה מאתרי הטיול הפופולריים ביותר באזור – בהם שמורת בורות לוץ וחניון הלילה הפופולרי הצמוד אליה, הר רמון, מעלה ערוד, נחל אליאב, בור חמת, נחל ניצנה ונחל עקרב.

על סגירת הכביש, נזכיר, החליט ראש המועצה דורון, שנעזר בחוות דעת מקצועית של מהנדס תנועה וטען כי המדינה לא מוכנה לקחת עליו אחריות. בעקבות הסערה שהתעוררה התערבה שרת התחבורה מרב מיכאלי בנושא וביקשה מדורון לשקול את הגבלת מהירות הנסיעה ולהציב את התמרורים לאורך הכביש, כחלופה להחלטה על סגירתו.

במכתב ששלחה לדורון כתבה מיכאלי כי "בהיוועצות עם גורמי המקצוע, נמסר לי כי יש בסמכותך כרשות התימרור ולשיקולך, להציב את תמרור 426 להגבלת המהירות ל50 קמ"ש, וכן את תמרור 101 להגדרת כביש משובש, כחלופה לאור מצב הכביש". שרת התחבורה מכנסת פגישה עם כלל הגורמים הרלוונטיים כדי לבחון פתרונות אפשריים לסוגיית האחריות על תחזוקת הכביש.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך