כוכב הנופש

חדשות

נהגו בפראות בנחל ועוכבו לחקירה על סיכון חיי אדם

רשות שמורות הטבע

נהגו בפראות בנחל

נהגו בפראות בנחל ועוכבו לחקירה על סיכון חיי אדם

לא מוותרים על הטבע: מבצע אכיפה כנגד פורעי חוק בשמורת הטבע אכזיב ובחוף אכזיב על ידי אנשי רשות שמורות הטבע והגנים. האזרחים נהגו על רכבי שטח בשמורת טבע נחל כזיב בניגוד לחוק ובפראות.

במהלך החודש הקודם התקבלו עדויות של אזרחים על נוהגי רכבי שטח בניגוד לחוק ובפראות בשמורת טבע נחל כזיב וכן כי אותם כלי רכב תועדו בנהיגה פרועה כשהם עולים על טבלאות גידוד בחוף הים בשמורת הטבע אכזיב.

פעילות מודיעינית של משטרת ישראל (תחנת גליל מערבי, תחנת נהריה והיחידה המרכזית של אגף התנועה) אותרו וזוהו שלושת הנהגים וכלי הרכב. השלושה תושבי אבו סנאן וכפר יסיף.

השבוע, לפנות בוקר במבצע כ 50 שוטרים ופקחי רשות הטבע והגנים עוכבו לחקירה באגף התנועה שלושת החשודים ושני כלי רכב מתוך השלושה נמצאו ונתפסו על ידי אגף התנועה. הנושא ייחקר על ידי ימ״ר אגף התנועה ורשות הטבע והגנים בגין נהיגה פרועה סיכון חיי אדם פגיעה בשמורת טבע.

ליעד לינג ממונה חקירות מחוז צפון ברשות הטבע והגנים: "תנועת רכבים על החוף ובשטח השמורה מסכנת חיי אדם אשר מגיעים לשמורה על מנת לטייל בה להנות מהטבע וחוף ים ובנוסף היא פוגעת בערכי טבע מוגנים הקיימים בשמורה בניהם בעלי חיים, וצומח.

חופי הים, שמורות הטבע והגנים הלאומיים הם החצר האחורית של כולנו, אך יש נהגים שעבורם השטח הוא פארק לפעילות אקסטרים ולרכיבה פרועה אלו צריכים להבין שהפקחים והשוטרים נמצאים שם בכדי לאכוף את החוק ולשמור על חיי האדם וחיות הבר."

חל איסור לנהוג במרחק של 100 מטר מקו המים, בנחלים בשמורת טבע הכניסה לכלי רכב אסורה זאת במקביל אנחנו מקיימים פעילות הסברתית ענפה על מנת לצמצם את הפגיעה בטבע ובחיי האדם".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך