כוכב הנופש

חדשות

נחשים וצבים מסוגים שונים חלקם מסוכנים נתפסו באיזור ירושלים

תיעוד: רשות הטבע והגנים

נחשים וצבים מסוגים שונים חלקם מסוכנים נתפסו בירושלים

תושב ירושלים נעצר לחקירה בחשד כי החזיק בביתו, נחשים רבים ומסוכנים בניגוד לחוק ואף הציע אותם למכירה. ברשות הטבע והגנים טוענים כי הלה לא הזהיר את הפקחים והשוטרים שביצעו חיפוש בביתו וגרם לסיכון חייהם.

רשות הטבע והגנים ומג"ב איתרו נחשי פתן אלמוגי ארסיים ברשותו של תושב ירושלים. על פי הערכות, הלה הבריח לישראל גם נחשי קוברה ונחשי ביטיס, הגורמים למקרי ההכשה והמוות הרבים ביותר באפריקה, ואלו טרם נמצאו.

בחיפוש בביתו של החשוד, פתחו הפקחים ושוטרי מג"ב את ארון הבגדים, שם גילו לתדהמתם קופסאות פלסטיק מלאות בנחשים מסוגים שונים ומסוכנים. לפי הדיווח למרות שהאיש ידע שהוא מחזיק נחשים ארסיים, הוא לא הזהיר את הפקחים שביקשו לראות את הזוחלים.

החיפוש בוצע בעזרת לוחמי מג"ב חוף, לאחר שבחצי שנה האחרונה נאסף מודיעין על סוחרי חיות אקזוטיות ברחבי הארץ. במג"ב מעריכים שהחשוד רכש את הנחשים בסכום של כ-500 אירו לכל נחש, ואת חלקם נהג למכור עבור 1,500 אירו.

התובע הראשי של רט"ג, עו"ד שי פרץ, אמר כי "מדובר בנחשים ארסיים והחשוד העמיד את הפקחים עצמם בסכנה. אם מישהו היה מת כתוצאה מהכשה, העבירות יכולות להגיע לגרימת מוות ברשלנות ועד להריגה. אין נסיוב לארס של הנחש, כך שאם אחד הפקחים היה נפגע הוא היה מת".

ברשות מתכוונים לערב גם את הפרקליטות, כדי שיוכלו להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשה פזיזות ורשלנות, עבירה שדינה עד שלוש שנות מאסר. "זו סכנת חיים אמיתית. החשוד הזה סיכן את עצמו ואת המשפחה שלו. עבירות סחר בחיות בר וערכי טבע מוגנים הן עבירות מסוכנות למדינה" אמרו.

סנגורו שלל החשוד, עו"ד חופן שטרייכר, מסר בתגובה: החקירה נמצאת ממש בראשיתה. נמתין לסיומה, נלמד את חומר החקירה המלא ונגיב בהתאם.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך