כוכב הנופש

חדשות

פארק חדש בבת ים

פארק חדש בבת ים

בת ים: פארק תצפית חדש מוקם על החוף

לאחר שנים של תכנון בשבוע האחרון החלו העבודות לבניית פארק חדש ומיוחד "תצפית הים" | הפארק הוקם במקומו של גבעת פסולת שעכשיו תהפוך לשמורת טבע קטנה

במהלך השבוע שעבר החלו העבודות להקמת פארק תצפית הים בבת ים הפארק משתרע על פני כ-100 דונם והוא יכלול שבילי אספלט, שבילי מצעים, טיילת עץ מרחפת, מדרגות עץ, הצללה, ריהוט גן מסוגים שונים, תאורה, שטחי גינון ומבני שירותים.

בגבעת התצפית המיוחדת  "תצפית הים" מתעתדת לקום שמורה המתנשאת כעשרים מטרים מעל פני הים, שתשמש כשטח לטיולים רגליים ותצפיות מרהיבות לכל המשפחה.

במקור התנשא במקום הר פסולת, אולם מתוך מחויבותה של עיריית בת ים לאיכות הסביבה ושימור הטבע הוחלט על שיקום נופי לאזור, שהוכרז כבעל ערכי טבע גבוהים לשימור, הכולל דיונות ייחודיות על שטח של כ-10 דונם, בתי גידול ייחודיים של צמחיה, מגוון בעלי חיים, אתרי קינון ופעילות של בע"ח שונים. באתר השימור מתוכננת טיילת היקפית "מרחפת" ומספר מוקדי צל, המאפשרים חוויה מנוף דיונות טבעי ותצפית מרהיבה לים.

במסגרת הליך השיקום הנופי של ההר יבוצעו עבודות שיקום, הסדרה, זריעה וגינון ונטיעות וכן יסללו שבילים ומדרגות המובילים אליו. כאשר בראש ההר מוקמה תצפית ייחודית לצד מקומות ישיבה והתכנסות מוצלים. במסגרת שיקום האתר כולו ושמירתו כאתר טבע עירוני טופלה גם "המחצבה" שהייתה במקום והיא תהפוך למקום לטיול, שהייה, התבוננות בציפורים ומקום התכנסות ולימוד.

ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, אמר: "אני שמח לבשר על השקתו של אחד הפרויקטים היפים שיזמנו בבת ים. שיקום המקום ממצב את בת ים כעיר המקדמת את הגישה האקולוגית ומפתחת את השטחים הציבוריים, תוך מחשבה קדימה על הדורות הבאים ותיקון עוולות העבר".

מנכ"לית העירייה, יודפת אפק-ארזי, הוסיפה: "אני גאה שהפרויקט המבורך הזה יוצא לדרך. כלי העבודה עלו על הקרקע ויפעלו כדי לשקם את הגבעה היפהפייה הצופה אל הים, לטפח אותה, לבנות שבילי הליכה ולהפוך את המקום לאחד היפים בגוש דן".

קרדיט: צביקה ברוט ברשת החברתית

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך