כוכב הנופש

חדשות

רוצים מושב ריק לידכם בטיסה? תשלמו

רוצים מושב ריק לידכם בטיסה? תשלמו

רוצים מושב ריק לידכם בטיסה? תשלמו

תוכנית פיילוט במסגרתה נוסעים בטיסות לא מלאות יכולים לשלם תוספת כדי להבטיח שאיש לא יישב לידם הושקה ב'קוואנטס', חברת התעופה הלאומית של אוסטרליה. | כל הפרטים.

 

כחלק מתהליך הרצה והשקה של הסדרה מחודשת של תשלום הטיסות במטוסי החברה, בחלק מהטיסות הקצרות  של חברת קוואנטס האוסטרלית יוכל הנוסע לוודא מראש, תמורת תשלום סמלי נוסף כמובן, שהמושב לידו יישאר פנוי.

טיסות הפנים באוסטרליה יוצאות לעיתים קרובות כשהן ריקות יחסית, ויש רבים שרוצים שהמושב הסמוך אליהם ייוותר פנוי ולכן, קוואנטס מציעה לנוסעים בשישה קווים פנים-ארציים לשלם מחיר מוזל עובר המושב שלידם כדי להבטיח שהם יישבו לבד ואיש לא יטריד אותם או יתקוטט עימם על מקום במשענת היד.

והמחיר? בהחלט הוגן. בין 70 ל-150 שקלים. כל מזמין טיסה, יקבל מייל 48 שעות לפני ההמראה במידה אם נותרו עדיין מושבים פנויים, בהצעה לרכוש את המושב שלידו במחיר מוזל שמשתנה בהתאם למספר המקומות הפנויים שבמטוס והדרישה לצ'יפור שכזה.

אם במהלך 40 השעות עד להמראה יימכרו שאר הכרטיסים, כמובן הנוסעים שרכשו את המקום שלידם יקבלו את כספם בחזרה. בדומה למודל שעובד כבר 5 שנים בחברת התעופה האמירתית שבעת ביצוע צ'ק אין לטיסה (בטווח של 48 שעות), היא מאפשרת, אם יש מקומות, להירשם למכרז שבו הנוסע יכול לשלם כדי להבטיח מושב ריק לידו.

גם בחברת התעופה אמירייטס מציעים מעת לעת, בטיסות בודדות וקצרות יחסית, שירות דומה. על פי המודל של חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות, אם יש מקומות פנויים בטיסה אפשר לרכוש אפילו את שאר שורת המושבים בעלות של כ-310 שקל.

היוזמה של חברת קוואנטס האוסטרלית נמצאת כאמור, בשלב זה רק במסגרת פיילוט, אך החברה האוסטרלית הודיעה כי אם הוא יעבור בהצלחה אז המודל ייושם גם בטיסות נוספות של החברה.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פאר החורשות בתל אביב נפתח מחדש, תכנון הפארק כלל הליך שיתוף ציבור עם הקהילות
שביל הקיסר בהרי ירושלים, שחצה את כביש 375, הפך מסוכן עם עלייה בנפח התנועה
פארק החורשות בתל אביב-יפו, עבר שדרוגים משמעותיים שמטרתם להפוך את הביקור במקום לחוויה עוד
עיריית עפולה מקדמת בימים אלה באמצעות החברה הכלכלית פרויקט חדשני נוסף – פארק חבלים
מהפיכת הפארקים וגני המשחקים ממשיכה באילת והפעם עם פארק חדש בלב שכונת השחמון. אחרי
טיול ליד הבית: בריכת חורף ופארק חדש נפתח בשבוע שעבר בעיר חולון. עיריית חולון
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך