כוכב הנופש

חדשות

שיא בענף התיירות בישראל: כ-150,000 תיירים אמריקנים

שיא בענף התיירות בישראל: כ-150,000 תיירים אמריקנים

התיירות מתאוששת: מעל 150,000 מבקרים אמריקניים נכנסו לישראל חודשי הקיץ ועל פי גורמים במשרד התיירות מדובר בשבירת שיא מהשיא הקודם טרם הקורונה. | שר התיירות: "התאוששנו, עד 2030 יגיעו לישראל 10 מיליון תיירים בשנה".

 

משרד התיירות הודיע ביום ראשון בשבוע שעבר על שבירת שיא בכניסות תיירים מארצות הברית שביקרו בישראל בחודשים יולי-אוגוסט. בשערי המדינה נכנסו בקיץ 2022 מארה"ב 81,800 נוסעים ביולי, ו-71,000 נוסעים באוגוסט – עלייה של 4% ו-13% בהתאמה מקיץ 2019, בו נרשם השיא בכניסות התיירים האמריקניים, כאמור, עד הקיץ האחרון.

השוק האמריקני בתחום הוא גם הגדול ביותר של תיירות נכנסת לישראל לאורך שנה שלמה, כאשר בשנת השיא בתיירות לפי שלוש שנים, טרום התפרצות נגיף הקורונה, נכנסו מהשוק האמריקני לישראל כמיליון תיירים מתוך סך כולל של 4.6 מיליון, המהווה כ-22% מסך כניסות תיירים לישראל. התייר האמריקני גם נשאר יותר ימים מהתייר האירופאי ולפיכך תרומתו לכלכלה גדולה יותר גם מגודלו היחסי.

משרד התיירות פועל להגדלת היצע כרטיסי הטיסה לישראל מארה"ב, כאשר רק לאחרונה הודיעה חברת דלתא על הכנסת קו ישיר לאטלנטה שבג'ורג'יה. בנוסף, חברת אמריקן איירלינס השיקה את הקו הישיר הראשון אי-פעם לישראל מהעיר דאלאס שבטקסס.

הזינוק במספר התיירים המגיעים משוק מוביל כמו ארה"ב, כמו גם פעולות רבות שמשרד התיירות מבצע להגדלת מספר התיירים הנכנסים כמו השקעה בתשתיות, הם צעד חשוב נוסף לעבר עמידה ביעד של 10 מיליון תיירים בארץ בשנה עד שנת 2030. העלייה בתיירות תכניס כסף רב למשק, מקומות עבודה ברחבי המדינה ותצמיח את הכלכלה הישראלית.

שר התיירות יואל רזבוזוב: "עקפנו השנה את כל התחזיות הפסימיות שניבאו לתעשיית התיירות בחזרה ממשבר הקורונה, עם התאוששות מהירה מהצפוי. כעת אנו אף רואים סימנים ראשונים למעבר מהתאוששות לצמיחה, זהו לא דבר מובן מאליו נוכח האתגרים הרבים בענף".

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף פעולה לשימור יער מיר שטח ירוק בצפון העיר, בין שכונות נווה יעקב ופסגת
הוועדה המחוזית בירושלים אישרה להפקדה את תוכנית בית טיילור פארק הטבע בירושלים בשכונת קרית
שביל חדש נפתח למבקרים בכרמל: דרך האש. השביל, המתפתל בנופו הירוק של הכרמל הפורח
שר האוצר, בצלאל סמוטריץ' והשרה לאיכות הסביבה עידית סילמן החליטו על השקעה של מיליונים
מערכת מסתור גדולה ביותר התגלתה בגליל. מערכת המסתור התגלתה בחפירה ארכיאולוגית של רשות העתיקות
אתר בני ברק המקראית שישחזר את ההיסטוריה המרתקת של בני ברק העתיקה, יוקם בפארק
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים
נופי הרקפת היא וילה מפוארת ומושקעת ברמה גבוהה המשתרעת על פני 450 מ"ר. הוילה כוללת 9 חדרים המתאימים לזוגות ומתאימה ל-30 נופשים.
טבריה
30 מיטות
9 חדרים
החל מ- 6000 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך