כוכב הנופש

חדשות

שמורת החולה

שמורת החולה נפתחת לציבור

אחרי השפעת הקשה: שמורת החולה נפתחת לציבור

שמורת הטבע החולה ושמורות נוספות שנסגרו למבקרים לפני כחודש בשל התפשטות נרחבת של שפעת העופות באזור עמק החולה, תיפתחנה מחדש | הכניסה תותנה בחיטוי הנעליים ובציות להוראות צוות הפיקוח

רשות הטבע והגנים מעדכנת כי שמורת הטבע החולה, שנסגרה למבקרים לפני כחודש בשל התפשטות נרחבת של שפעת העופות באזור עמק החולה, תיפתח מחדש למבקרים החל מיום שני. הפתיחה מתאפשרת עתה לאחר שלא נרשמו מקרים נוספים של שפעת העופות באזור מזה מספר שבועות.

לדברי אנשי הרשות, השמורה תיפתח תחת כללי ביקור קפדניים מהרגיל כמשנה  זהירות לשמירה על חיות הבר זאת לאחר שנסגרה למבקרים לפני כחודש בשל התפשטות נרחבת של שפעת העופות באזור עמק החולה, תיפתח מחדש למבקרים החל מיום שני.

בדגש על עופות הבר, רשות הטבע תתיר את הכניסה לשמורה בשילוב הסברה, הנחיות וכללי ביקור קפדניים מהרגיל, ביניהם: הנחיות למבקרים; לא להתקרב יתר על המידה לעופות, לא לגעת בנוצות וכן הקפדה יתרה לא לרדת משבילים

כמו כן, כניסת ויציאה מהשמורה תתאפשר רק לאחר חיטוי הנעליים באמצעים שיעמדו לרשות המבקרים בשמורה. גם לא תותר כניסה לחקלאים ואנשים פרטיים שמגדלים עופות, כל זאת בפיקוח צוות השמורה בסיוע מדריכים.

שמורות הטבע עין אפק וחי בר כרמל, שגם נסגרו לתקופה מסוימת כמשנה זהירות מחשש להתפשטות שפעת העופות לאזורים נוספים מעבר לעמק החולה, נפתחות גם הן לציבור בימים אלה בהתאם לשעות הפעילות הרגילות לכל אתר.

ברשות הטבע והגנים ממליצים למבקרים המעוניינים להגיע לביקור בשמורות אלה ובכלל בשמורות ובגנים הלאומיים בתשלום, להירשם לביקור מראש, זאת על מנת להבטיח כניסה לאתר גם בימים עמוסים יותר וגם על מנת לקבל עדכונים והודעות סביב פעילות האתר, בין היתר בשל תנאי מזג אוויר.

(צילום: שרית פלצ'י מיארה, רט"ג)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך