כוכב הנופש

חדשות

שני תושבי כפר כיסרא נעצרו בחשד לציד צבאים

צילום: דוברות משטרת ישראל

שני תושבי כפר כיסרא נעצרו בחשד לציד צבאים

מספר חשודים מהכפר כיסרא בצפון נעצרו בחשד לצייד לא חוקי של צבאים. הם נתפסו בשטחי אש ברמת הגולן בידי לוחמי ובלשי משמר הגבול למעצר של החוליה.

 

במהלך החודש האחרון התנהלה חקירה סמויה ביחידה המרכזית של מג"ב צפון בשיתוף רשות הטבע והגנים נגד צייד לא חוקי על ידי מספר חשודים מהכפר כיסרא בצפון. לאחר קבלת הדיווח בדבר ציד לא חוקי בשטחי אש ברמת הגולן נערכו לוחמי ובלשי משמר הגבול למעצר של החוליה.

במהלך תצפית על החוליה נראו החשודים במהלך צייד לא חוקי של צבאים בתוך שטחי האש ברמת הגולן בלשי היחידה המרכזית של מג״ב צפון ביצעו מרדף ועצרו את חברי החוליה. למקום הגיעו פקחי רשות הטבע והגנים יחד עם השוטרים ביצעו חיפוש ברכבם.

במהלך החיפוש ברכב שבאמצעותו הם באו לאזור הצייד,  נתפסו שני רובי ציד שאחד מהם ללא רישיון ורובה ציד נוסף המיועד לירי במטווח בלבד ולא בטבע. כמו כן נתפס ברכבם גם מכשיר מגלה מתכות.

החשודים תושבי כיסרא (33) (40) נעצרו ועוברו לחקירה במשמר הגבול ורשות הטבע והגנים. לאחר שהוארך מעצרם כלל חומרי החקירה הועברו לטיפול הפרקליטות והלשכה המשפטית של רשות הטבע והגנים ובהמשך צפוי להיות מוגש נגדם כתבי אישום.

ליעד לינג ממונה חקירות במחוז צפון רשות הטבע והגנים: שילוב הכוחות בין גופי האכיפה רשות הטבע והגנים ומג״ב במאמץ חקירה שנמשך בחודש האחרון למניעת ציד צבאים המתרחש במחוז צפון ובארץ כולה הוא תעודת הביטוח להמשך קיומם של צבאים שהם מין בסכנת הכחדה במדינת ישראל.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בהשקעה של 70 מיליון שקל: החלק הראשון בפארק קק"ל- ואדי האסבסטונים, מתחם "גן העץ"
פארק חיות חווייתי ברמה בינלאומית, נפתח בימים אלו בבאר שבע ומזמין את הקהל הרחב
בשורה: שביל ישראל ייכנס לתוך המושבה זכרון יעקב ויעבור באזורים ההיסטוריים שלה ובפארק רמת
בשבוע שעבר נפתח לציבור הטיילת בפארק החופי בתל אביב. הטיילת, שנמצאת בין חוף תל
סיטי פארק: פארק משחקים נוסף נחנך בנוף הגליל. מהעירייה נמסר כי "לצד הקמת הפארקים
עיריית רעננה במהלך נוסף לשדרוג פארק רעננה: משיקה שני מתחמי פעילות חדשים ברחבת הגלגיליות:
המומלצים שלנו
צימר לזוגות בצפת במקום שני חדרי שינה מתוכם 1 מתאים לזוגות ועד 5 נופשים. אפשרות להשכרת דירה נוספת לבין הזמנים
צפת
5 מיטות
1 חדרים
החל מ- 500 ש"ח
על צלע ההר היא וילה בעיר צפת המשתרעת על 3 קומות. הוילה כוללת 4 חדרי שינה סגורים ומתאימה ל25 נופשים. מהמקום נשקף נוף מיוחד לכל האזור.
צפת
25 מיטות
4 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
בעיר טבריה ממתינה לכם אחוזת אהבת הים, דירה הכוללת 6 חדרי שינה מתוכם 5 סגורים, הדירה בנויה בשתי קומות ומתאימה ל12 נופשים.
טבריה
12 מיטות
5 חדרים
החל מ- 750 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
דירת נופש המשתרעת על 150 מ"ר מוקפת חצר בגודל זהה, בבית 6 חדרי שינה + סלון. הבית מתאים ל-15 נופשים + 10 מזרונים. מעליה דירת נופש נוספת הכוללת 2 חדרים + סלון ומתאימה ל-5 נופשים + מזרונים כפי הנדרש.
טבריה
20 מיטות
8 חדרים
מרגוע בגליל היא דירת נופש בעלת 4 חדרי שינה בחצור הגלילית. הדירה מתאימה למשפחות וקבוצות עד 12 נופשים.
חצור
12 מיטות
4 חדרים

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך