כוכב הנופש

חדשות

תייר מיוון נעקץ בישראל

תייר מיוון נעקץ בישראל

לא התכונן כנדרש, הגיע לבקר ונעקץ

תייר צעיר מיוון שהגיע לבקר בישראל לא תכנן את ביקורו כנדרש ונעקץ בידי נוכלים כבר בשדה התעופה. | אלכסנדרוס זיאס שילם כ-700 ₪ על נסיעה של עשרים דקות ועוד כ-1,500 ₪ על דירה שלא קיימת.

אלכסנדרוס זיאס תייר יווני צעיר שהגיע לישראל מהאי כרתים כסטודנט ללימודים ללא היכרות והכנה עם השוק הישראלי. כבר כשנחת בנתב"ג בערב יום רביעי הוא חיפש תחבורה ציבורית: ניגש אליו נהג מונית ושאל לאן הוא צריך להגיע. הצעיר הסביר שהוא צריך להגיע למכון וייצמן ברחובות.

"שאלתי כמה תעלה נסיעה לרחובות והוא אמר שבין 200 ל-250. אני הייתי משוכנע שמדובר במחיר בשקלים, שאלתי כמה פעמים" אמר זיאס. "לא העליתי על דעתי שהוא מתכון לתעריף באירו, מה גם שזה נראה היה גם מחיר לא ריאלי. שאלתי שוב ואז חשבתי שלא אהיה מדי לא מנומס, ולכן התקבעתי על שקלים" סיפר.

"בדרך הוא הסביר לי שהוא טעה במסלול ושהוא מצטער, אולי זה היה תירוץ לגבות יותר על הנסיעה שעבורה הוא אפילו הפעיל מונה", מספר זיאס. "במהלך הנסיעה הוא גם עצר ליד כספומט והמליץ לי למשוך 2,000 שקל משום שלדבריו על הסכום הזה לא משלמים שום עמלה. למרות שעבורי זה המון כסף, כך עשיתי. כשסיימנו את הנסיעה מול השער של מכון וייצמן הוא הראה לי שהמונה קובע מחיר של 689 שקל".

הסיוט של התייר התמים  לא הסתיים בעקיצת נהג המונית שגבה ממנו מחיר שערורייתי לנסיעה מנתב"ג. הוא מצא דירה בפלטפורמת מקוונת בתל אביב במחיר של כ-1,600 שקל. כשהוא הגיע לבניין שבו ממוקמת הדירה התברר לו שהיא לא קיימת. הדלת הייתה סגורה על סורג ובריח. בעל הדירה, עמו יצר קשר, אמר שהדירה אינה רלוונטית להשכרה וכי היא הופיעה בטעות במאגרים הממוחשבים.

"אני כבר יכול להגיד שאני אוהב את הישראלים ולמרות החוויה של ההתחלה אני חושב שזה המקום הנכון עבורי. אני לא מאשים את הישראלים במה שקרה לי עם נהג המונית, לצערי זה משהו שקורה בכל מקום. עם אייר בי אנד בי אנד בי אני מקווה שיסתדר ואקבל את כספי" אמר הסטודנט לעיתון גלובס.

(תמונת אילוסטרציה)

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך