כוכב הנופש

חדשות

תכנית לשיפוץ גן הוורדים

תכנית לשיפוץ גן הוורדים

מתיחת פנים: תכנית לשיפוץ גן הוורדים

התקבלה החלטה ברשות לפיתוח ירושלים על שיפוץ וחידוש גן הוורדים והתאמתו לצרכי האזור והתיירות. | בתכנון: החלפת ריהוט הגן לעדכני וחדש, חידוש הצמחייה, בדגש על עיבוי וחידוש מערך צמחיית הוורדים הייחודית.

הרשות לפיתוח ירושלים בשיתוף עיריית ירושלים פועלת בשנים האחרונות לתכנון ופיתוח פארקים רובעיים כחלק משלד השטחים הפתוחים של העיר ירושלים. במסגרת זו התקבלה החלטה בשיתוף קרן וואהל לערוך תכנית לחידוש גן הוורדים כפארק רובעי מודרני וממלכתי תוך שמירה מרבית על אופיו הייחודי והסימבולי.

מטרת התכנית היא לחדש ולשקם את שבילי הגן, התאורה, ריהוט הרחוב והאגם מלאכותי, ולשלב הקמת בית קפה חדיש ופסטורלי שישרת את באי הגן ואת עובדי קריית הממשלה. על הפרק – פיתוח נופי, הסדרת והנגשת המעברים שישרתו את המבקרים ובעיקר את עובדי קריית הממשלה והכנסת שסובבים את הגן. העבודות יכללו ביצוע נגישות לציבור הרחב, יצירת מעבר בין מתחמי השלטון השונים באזור, הסדרת מבנים שונים.

כמו כן, יבוצעו עבודות להחלפת השבילים ושדרוגם, החלפת ריהוט הגן לעדכני וחדש, חידוש כלל מערך הצמחייה, בדגש על עיבוי וחידוש מערך צמחיית הוורדים הייחודית הנטועה בגן, כשעל פי עיריית ירושלים, ישנם מאות זני ורדים, והגן מהווה גן בוטני ייחודי בארץ. כמו כן, יוקם מתחם עבור הנהלת הגן וצוות האחזקה, כיתת לימוד ומבנה שירותים ציבוריים.

הוסף
תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מסתיימות העבודות להקמת פארק משה ארנס ברמלה. הפארק הענק מוערך בעלות של מיליונים ומיועד
פארק חדש הגיע לעיר: עיריית רחובות תפתח את הפארק האתגרי החדש בשבוע הבא באירוע
בזמן ששטחי יערות רבים נפגעו בשריפות בצפון, נחנכה בנוף הגליל טיילת נוף של ארבעה
בשורה לחובבים: פארק רכיבה מיוחד בו הושקעו מיליוני שקלים נפתח בתל אביב. בפארק הושקעו
איגוד ערים כינרת ומינהל התכנון הציגו לציבור את תוכנית התמ"א להסדרת והמשך פיתוח שביל
הוועדה המקומית בתל אביב אישרה למתן תוקף תכנית שתביא לשיקום והשמשת מעגנת רידינג ההיסטורית
המומלצים שלנו
בשכונת שקד השקטה שוכנת לה וילת 'גינת וורדים' מרווחת ומהממת מוארת ומאווררת, 4 כיווני אויר, טובלת בירוק, בפרטיות מלאה.
ערד
17 מיטות
4 חדרים
החל מ- 2200 ש"ח
בלב היישוב קוממיות שוכן מתחם הנופש אתנחתא. המתחם כולל שלושה יחידות נפרדות לזוגות ומשפחות שיכולים לארח יחד 54 נפשות ב-10 חדרים שינה מתוכם 4 מתאימים לזוגות.
קוממיות
57 מיטות
5 חדרים
החל מ- 7000 ש"ח
בעיירה הצפונית יבניאל מחכה לכם וילת הנופש אחוזת דובדבן, הוילה המשתרעת על שטח של 600 מ"ר בנויה 120 מטר ומוקפת חצר גדולה עם בריכה. במקום 3 חדרי שינה סגורים + סלון, המקום מתאים ל- 9 נופשים עם אפשרות להוספת מזרונים ולולים.
יבניאל
9 מיטות
3 חדרים
החל מ- 1500 ש"ח
עתיקה קדישא הוא בית נופש מיוחד בעיר העתיקה בצפת. בית הנופש כולל 4 חדרי שינה לזוגות וחדר נוסף, 2 מתוך חדרי השינה כוללים יחידת הורים לנופש ופרטיות מושלמת. המתחם מתאים ל-12-20 נופשים.
צפת
12 מיטות
4 חדרים
החל מ- 3500 ש"ח
סוויטת ארגמן היא דירת נופש לזוגות ומשפחות בצפת העתיקה, הסוויטה כוללת 2 חדרי שינה לזוגות + סלון. המקום מתאים ל-9 נופשים + מזרון ו2 מיטות תינוק.
צפת
9 מיטות
2 חדרים
החל מ- 800 ש"ח
ממלכת צפת העתיקה הוא צימר בנוי 75 מטר המוקף חצר גדולה מסביב, בצימר חדר שינה אחד לזוגות + סלון, הצימר מתאים ל-8 נופשים + תינוק.
צפת
8 מיטות
1 חדרים
החל מ- 400 ש"ח

תפריט נגישות

אצלנו הפרסום עובד

בעל צימר? מלא את הפרטים ואנו נדאג לפרסום הטוב ביותר עבורך